Īstenots projekts: ''Bērnu pasākumu nodrošināšana''

Īstenots projekts: ''Bērnu pasākumu nodrošināšana''

Projekta īstenotājs: SIA Irbēni

Projekta nosaukums: Bērnu pasākumu nodrošināšana

Projekta numurs: 17-04-AL04-A019.2101-000008

Publiskais finansējums: 5858.32EUR (kopējā summa: 8369.02EUR)

Īstenošanas vieta: Pierīga, Babītes nov., Babītes pag., Irbēnu iela, 1

Projekta mērķis: Aprīkot un izveidot vietu, kur ir iespējams organizēt interesantus, bērnu veselībai un drošībai draudzīgus pasākumus.

Projekta uzdevums ir izveidot vietu, kur organizēt interesantus un bērnu veselībai, drošībai draudzīgus pasākumus. Babītes novadā dzīvojošās ģimenes varēs organizēt bērnu ballītes,dzimšanas dienas, ģimenes svētkus un vienkārši labi pavadīt laiku, komfortablās telpās, nodarbojoties ar sportiskām aktivitātēm. Lai piedāvātu plašāku pakalpojumu klāstu, tiek piesaistīti arī ēdināšanas pakalpojumi.  

Projekts guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Pierīgas partnerība” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 2. kārtā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.