Īstenots projekts: ''Apdrukas darbnīcas izveide Babītes pagastā''

Īstenots projekts: ''Apdrukas darbnīcas izveide Babītes pagastā''

Projekta īstenotājs: Mārtiņš Dancis

Projekta nosaukums: Apdrukas darbnīcas izveide Babītes pagastā

Projekta numurs: 17-04-AL04-A019.2103-000007

Publiskais finansējums: 5254.06 EUR (kopējā summa: 7505.80EUR)

Īstenošanas vieta: Kaupu Mārtiņi, Babītes pag., Babītes nov., p.n. Piņķi, LV-2107

Projekta mērķis: Uzsākt un veikt saimniecisko darbību, radot nelielu pelnošu ģimenes uzņēmumu- apdrukas darbnīcu.Iegādāt tehnisko aprīkojumu, kas nepieciešams ražošanas uzsākšanai un rentablai darbībai.

Šī projekta ideja ir attīstīt ģimenes uzņēmumu – ierīkot pilnvērtīgu apdrukas darbnīcu, kurā var veikt apdruku uz dažādiem materiāliem (tekstila, koka, keramikas, papīra, akmens). Idejas realizācijai nepieciešams iegādāt tehnoloģisko iekārtu bāzi, kas nodrošinās iespējami raitu un kvalitatīvu apdruku sagatavošanu un izpildi – ātri sasniedzot ražošanas apjomu, kas ļauj preci realizēt mazumtirdzniecības veikalos, kā arī izpildīt gan individuālus, gan lielāka apjoma pasūtījumus (piemēram korporatīvās dāvanas Ziemassvētkos).

Projekts guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Pierīgas partnerība” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 4. kārtā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.