Īstenots projekts "Jaunu pakalpojumu ieviešana uzņēmumā SIA "Medsport""

Īstenots projekts "Jaunu pakalpojumu ieviešana uzņēmumā SIA "Medsport""

Projekta īstenotājs: SIA 'Medsport"

Projekta nosaukums: "Jaunu pakalpojumu ieviešana uzņēmumā SIA "Medsport"

Projekta numurs: 16-04-AL04-A019.2103-000001

Publiskais finansējums: 14 000 EUR (kopējā summa: 24 870,40 EUR)

Īstenošanas vieta: Lielā iela 19 - 2A, Mārupe, Mārupes novads

Projekta mērķis: Jauna pakalpojuma ieviešana.

Jaunizveidotie pakalpojumu veidi nodrošina uzņēmuma attīstību, atpazīstamību un veicina tā apgrozījumu. Tādā veidā projekta realizācijas gadījumā tiek sekmēta vietējās teritorijas ekonomiskais stāvoklis un piedāvāti jauni, kvalitatīvi, nepieciešami pakalpojumi iedzīvotājiem un citiem interesentiem. Jauni pakalpojumi: deju un kustību terapija, multifunkcionālais treniņš ar sertificētiem TRX (piekares sistēma, kura darbojas uz cilvēka ķermeņa svaru) treneriem; vispārējā fiziskā sagatavotība bērniem (no 4 gadu vecuma) ar džudo elementiem; limfodrenāžas masāža; gaismas terapija; gaismas terapija ar krāsu terapiju; fizikālā terapija ar ultra skaņu.

 

SIA "Medsport" projekts guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Pierīgas partnerība” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 1. kārtā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

Vairāk par SIA "Medsport" meklējet viņu mājaslapā.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.