Tiešsaistes lekcija “Ieteikumi ziedotāju uzrunāšanai”

Tiešsaistes lekcija “Ieteikumi ziedotāju uzrunāšanai”

Biedrības “Pierīgas Partnerība” NVO info punkts aicina 17. oktobrī plkst. 15:00 Mārupes un Olaines novadu iedzīvotājus, kopienas, biedrības, vai citas esošās vai topošās nevalstiskā sektora organizācijas piedalīties tiešsaistes lekcijā “Ieteikumi ziedotāju uzrunāšanai”.

Lekciju vadīs: Anastasija Jahova, Biedrības “Cat Care Community” vadītāja, dibinātāja

Biedrības “Cat Care Community” mērķis ir veicināt dzīvnieku, it īpašu kaķu, aizsardzību un glābšanu. Galvenie uzdevumi ir veicināt dzīvnieku labturību, veicināt sabiedrības izglītību un apmācību, attīstību un pilnveidošanu jautājumos, saistībā ar dzīvnieku aprūpi, veselību un aizsardzību.

Lekcijas saturs:

  • Anastasijas Jahovas pieredze saistībā ar ziedojuma projektu izstrādi, labdarību.
  • Kas ir nepieciešams, lai būtu ziedojuma projekts?
  • Motivācija un uzdrošināšanās.
  • Kāda ir iespējamība, ka izvēlēsies tavu projektu/variantu/piedāvājumu.
  • Kā uzrunāt un sagatavoties?
  • Avoti un rīki, kas varētu palīdzēt.

Zoom pieejas links: https://us06web.zoom.us/j/87421726286

NVO info punkts sniedz svarīgu atbalstu un palīdzību nevalstiskajām organizācijām dažādos jautājumos, kas saistīti ar to dibināšanu, attīstību un darbību. Tas veicina pilsonisko līdzdalību un iedzīvotāju aktīvo iesaisti sabiedriskajā darbībā. NVO info punkts ir vērtīgs resurss un atbalsta avots Mārupes un Olaines novadu nevalstiskajām organizācijām. Ieskaties: https://ej.uz/info_punkts

NVO info punkta aktivitātes tiek īstenotas projektā "Biedrības "Pierīgas partnerība" kapacitātes stiprināšana efektīvai līdzdalībai". Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumentu 2014.-2021. gadam Aktīvo iedzīvotāju fonda Latvijā programmas “Ilgtspēja un kapacitāte” ietvaros, projekta līgums Nr. AIF/2022/KAPAC2/126. Vairāk par projektu: https://ej.uz/optp

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.