Tiešsaistes apmācības „Kā izskatīties skaisti un ar vērtību sociālo tīklu platformās?”

Tiešsaistes apmācības „Kā izskatīties skaisti un ar vērtību sociālo tīklu platformās?”

Lai atbildētu uz daudzu uzņēmumu, mājražotāju un citu saimnieciskās darbības veicēju jautājumu, kā būt redzamiem sociālajos tīklos, biedrība "Pierīgas partnerība" un tās koprades telpa "Dzīvoklis" 2023.gada 6.martā organizē bezmaksas tiešsaistes apmācības "Kā izskatīties skaisti un ar vērtību sociālo tīklu platformās?". Mācības sniegs izpratni un idejas, kā savos sociālo tīklu profilos izskatīties jaudīgi un kā pašu spēkiem, soli pa solim, veidot pievilcīgus un uzrunājošus vizuālos materiālus grafiskā dizaina rīkā Canva. 

Apmācības vadīs Evita Astiča – vizuālā satura stratēģe un mārketinga speciāliste kopš 2013. gada. Canva eksperte un pasniedzēja. Design On akadēmijas un Sociālo tīklu mārketinga studijas dibinātāja un vadītāja.

Apmācībās vietu skaits ierobežots. Augsta pieteikumu skaita gadījumā prioritāte ir Olaines koprades telpas "Dzīvoklis" rezidentiem, biedrības “Pierīgas Partnerības” biedriem, Olaines un Mārupes novada iedzīvotājiem, organizācijām  un uzņēmējiem.

Apmācības notiks 6.martā no plkst. 11.00 līdz 13.00 (13.30), tiešsaistes platformā ZOOM.us. Lai piedalītos seminārā, nepieciešams veikt iepriekšēju reģistrāciju. 

Pieteikšanās līdz 1.martam. Pieteikuma anketa: https://ej.uz/canva_PP. Pieslēgšanās saite pasākumam tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pasta adresi iepriekšējā dienā pirms semināra norises. 

Apmācību programma: 

  • Dizaina būtība, galvenās tā funkcijas un elementi
  • Kādas ir svarīgākās dizaina izveides vadlīnijas?
  • Kā būt redzamam un izskatīties jaudīgi sociālo tīklu platformās?
  • Kā saglabāt vienotu dizainu visos vizuālajos materiālos?
  • Kā pielāgot izmērus dažādiem satura veidiem un formātiem?
  • Kā radīt vizuālos materiālus ātrāk?
  • Kā praktiski darboties Canva platformā - no idejas līdz lejuplādētam materiālam.
  • Jautājumi un atbildes

DĀVANĀ: Dizaina izveides vadlīniju špikeris un Vizuālo materiālu izveides čekliste. Pasākuma dalībniekiem būs pieejams apmācību ieraksts. Par kurus noklausīšanos būs iespēja saņemt Design On akadēmijas sertifikātu.

Koprades telpa “Dzīvoklis” piedāvā atvērtu un atbalstošu vidi, kur sanākt kopā radošiem prātiem, jauniem entuziastiem, pieredzējušiem profesionāļiem, zināšanu alkstošiem interesentiem un ikvienam, kam nepieciešama telpa profesionālo darbu veiksmīgākai nodrošināšanai, digitālu semināru vadīšanai.

Pasākumu atbalsta Olaines NVO apvienība un Olaines novada pašvaldība.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.