Seminārs: BRĪVprātīgais = spēks

Seminārs: BRĪVprātīgais = spēks

18. septembrī plkst. 15:00 biedrība “Pierīgas Partnerība” aicina uz semināru "BRĪVprātīgais = spēks", kur aicināti organizāciju, kopienu un interešu grupu pārstāvji satikties. Šī ir iespēja cilvēkiem, kuri brīvo laiku velta sabiedriskām aktivitātēm (talku, ielas svētku organizēšanā, sporta un kultūras aktivitāšu nodrošināšanā) satikties, dalīties pieredzē un veidot jaunas sadarbības.
Pasākuma ietvaros būs iespēja iepazīties ar sadarbības partnera "Icelandic Rural Community Association" (IRCA) no Islandes pieredzi, uzzināt vairāk par Pierīgas partnerības NVO Info punkta darbību un plānot kopīgas aktivitātes.
Pieteikšanās līdz 15. septembrim: https://ej.uz/18sept_PP
Vieta: Oranžērijā "Kabriolets" (dārzniecība "Dārzs zem saules", Rudzrogu iela Rudzrogas, Mārupe)
Uz pasākuma laiku lūgums sagatavo īsu informāciju par Jūsu organizāciju (sevi) , īstenotajām aktivitātēm, izaicinājumiem, nākotnes plāniem. Vai Jums ir ideja, kuru vēlaties īstenot, iesaistot citas organizācijas, iedzīvotājus.
Aicinām ikvienu iesaistīties, jo BRĪVprātīgais ir spēks.
Aktivitāte notiek projektā "Biedrības "Pierīgas partnerība" kapacitātes stiprināšana efektīvai līdzdalībai", kas tiek īstenots Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumentu 2014.-2021. gadam Aktīvo iedzīvotāju fonda Latvijā programmas “ Ilgtspēja un kapacitāte” ietvaros, projekta līgums Nr. AIF/2022/KAPAC2/126. 

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.