Pieredzes brauciens uz Vidzemi

Lai bagātinātu pieredzi un gūtu jaunas idejas, Mārupes, Olaines un Ķekavas NVO un pašvaldību pārstāvjus aicinām šā gada 15.oktobrī piedalīties pieredzes apmaiņas braucienā uz Vidzemi, kuru organizē biedrības „Pierīgas partnerība” un „Partnerība Daugavkrasts” projekta “Kaimiņu sadarbība kopīgai attīstībai” ietvaros.

Pieredzes brauciens sekmēs savstarpēju iepazīšanos, tīklošanos un domu apmaiņu gan starp novadu pārstāvjiem, gan nevalstiskā sektora un pašvaldību pārstāvjiem, gan ar pieredzes sniedzējiem Cēsu novadā. Nevalstiko organizāciju un Cēsu novada pašvaldības pieredze, savstarpējās sadarbības piemēri ar nevalstisko sektoru sniegs ieskatu sekmīga dialoga veidošanā, tai skaitā, lai kopīgi veicinātu turpmāku novada attīstību.

Pieteikšanās līdz 2021.gada 7.oktobrim aizpildot pieteikšanās anketu: https://ej.uz/pieredze_cēsis

Dalība braucienā bez maksas. Braucienā varēs piedalīties ar derīgu Covid-19 sertifikātu.

Dalībnieku skaits ierobežots.

Aktivitāte tiek īstenota projekta „Kaimiņu sadarbība kopīgai attīstībai”, projekta Nr.2021.LV/NVOF/MAC/039, ietvaros, sadarbojoties biedrībām “Pierīgas partnerība” un “Partnerība Daugavkrasts”. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

 

Visi jaunumi

Sarunas kopradē: Instagram LIVE

Top