“Par prasmīgām ģimenēm” Sporta un atpūtas parkā “BMX Mārupe” - 21. gs. prasmes

“Par prasmīgām ģimenēm” Sporta un atpūtas parkā “BMX Mārupe” - 21. gs. prasmes

5.septembrī, Sporta un atpūtas parkā “BMX Mārupe” no plkst. 14:00,  projekta "Par prasmīgām ģimenēm" ietvaros notiks pasākums "21. gs. prasmes", kurā ar neformālās izglītības darbnīcām, ģimeņu līdzdarbošanos caur 21. gs. prasmēm, iemaņu un vēstures apgūšanu, tuvējo novadu iepazīšanu, tiks godināta ģimenes kopā būšana un tradīcijas.

Pasākumā tiks nodrošinātas 6 tematiskas darbnīcas, pēc darbnīcām tiks veidota vakarēšana, mielasts un rotaļas. Tematiskās darbnīcas ar pieredzes nodošanu, darīšanu un kopā būšanu.

6 tematiskās darbnīcas:

  1. "Superīgais DJ"
  2.  "Digitālais minimālisms"
  3. "Nākotnes velo"
  4. "Radi un vadi"
  5. "Skats no augšas"
  6. "Tālredzīgais".

Dalība pasākumos ir bez maksas. Iepriekšējā pieteikšanās obligāta. Dalībnieku skaits ierobežots.

PIETEIKUMA anketa pasākumam pieejama ŠEIT.

Pasākumu apmeklējot jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un sadarbspējīgs pārslimošanas sertifikāts, vai vakcinācijas sertifikāts, kas apliecina, ka persona ir vakcinēta pret Covid-19 infekciju, kā arī personas, kurām ir sadarbspējīgs testēšanas sertifikāts un tas ir negatīvs, kā arī šīs personas pavadošie bērni, kas jaunāki par 12 gadiem, bez sertifikātiem.

Pasākums tiks fotografēts, un fotogrāfijas var tikt publicētas biedrības “Pierīgas partnerība” un “Jaunolaines attīstībai” sociālajos tīklos un mājas lapā.

Projekts „Par prasmīgām ģimenēm” ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekta līgums Nr. 2021.LV/ĢDP/136/17.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.