“Par prasmīgām ģimenēm” Jaunolaines Mežezerā - 20. gs. prasmes

“Par prasmīgām ģimenēm” Jaunolaines Mežezerā - 20. gs. prasmes

22.augustā, laukumā pie Jaunolaines Mežezera, Olaines novadā, no plkst. 14:00,  projekta "Par prasmīgām ģimenēm" ietvaros notiks pasākums "20. gs. prasmes", kurā ar neformālās izglītības darbnīcām, ģimeņu līdzdarbošanos caur 20. gs. prasmēm, iemaņu un vēstures apgūšanu, tuvējo novadu iepazīšanu, tiks godināta ģimenes kopā būšana un tradīcijas.

Pasākumā tiks nodrošinātas 6 tematiskas darbnīcas, pēc darbnīcām tiks veidota vakarēšana, mielasts un rotaļas ar brīvmākslinieku Aleksandru Ļeoņenko. Pasākuma norise ir pietuvināta dabai. Tematiskās darbnīcas ar pieredzes nodošanu, darīšanu un kopā būšanu.

6 tematiskās darbnīcas:

  1. "Ērgļa acs" - Šaušana mērķi
  2. "Ģimenes izaicinājums" - Telts celšana
  3. "Frontes mākslas darbnīca" - Greznumlietu izgatavošana no kara laika materiāliem
  4. "Redzi, dzirdi, uztver" - Sakaru līnija ar lauku telefoniem
  5. "No čiekura līdz tējai" - Patvāra iekuršana un tējas vārīšana
  6. "Burts un cipars - tas ir pipars" - Ziņojuma šifrēšana.

Dalība pasākumos ir bez maksas. Iepriekšējā pieteikšanās obligāta. Dalībnieku skaits ierobežots.

PIETEIKUMA anketa pasākumam pieejama ŠEIT.

Pasākumu apmeklējot jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un sadarbspējīgs pārslimošanas sertifikāts, vai vakcinācijas sertifikāts, kas apliecina, ka persona ir vakcinēta pret Covid-19 infekciju, kā arī personas, kurām ir sadarbspējīgs testēšanas sertifikāts un tas ir negatīvs, kā arī šīs personas pavadošie bērni, kas jaunāki par 12 gadiem, bez sertifikātiem.

Pasākums tiks fotografēts, un fotogrāfijas var tikt publicētas biedrības “Pierīgas partnerība” un “Jaunolaines attīstībai” sociālajos tīklos un mājas lapā.

Projekts „Par prasmīgām ģimenēm” ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekta līgums Nr. 2021.LV/ĢDP/136/17.

logo_line

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.