Olaines koprades telpas „Dzīvoklis” 4. tiešsaistes tikšanās

Olaines koprades telpas „Dzīvoklis” 4. tiešsaistes tikšanās

30. jūnijā noturējām trešo tiešsaistes tikšanos ar Olaines koprades telpas „Dzīvoklis” rezidentiem. Tikšanos iesākām ar aktuālo informāciju par koprades telpas darbu vasarā, un turpinājām ar kopējām ideju apmaiņām par pozitīvo domāšanu un tālāko kopienas darbu. Ar rezidentiem vienojāmies par savu ideju pārnesi un biznesa kanvām, ko turpmāko tikšanos laikā kopīgi apspriedīsim, veiksim konstruktīvās kritikas izteikšanu un ideju ģenerēšanu, lai katra ideja arvien veiksmīgāk virzītos uz priekšu.

Nākošā tikšanās paredzēta 07.jūlijā plkst. 09.30 ZOOM vidē. Pieteikšanās pasākumam šeit!

Koprades telpa „Dzīvoklis” turpmāk būs pieejams ikvienam interesentam, veicot iepriekšēju pieteikšanos caur facebook.com biedrības „Pierīgas partnerība” lapu vai sazinoties ar kopienas veidotāju Kristiānu – 26454119, vai rakstot: kristiana@pierigaspartneriba.lv. Aicinām ikvienu interesentu pievienoties un kļūt par rezidentu, lai iesaistītos kopienā un dalītos savā pieredzē, uzklausītu padomus un ieteikumus no citiem rezidentiem, un attīstītu savas biznesa, hobija un citas idejas!

 

Trešās tikšanās laikā katrs dalījāmies pieredzē, kā kontrolēt un izmainīt savas negatīvās domas. Kā viena no metodēm jāmin sevis atzīšana un pieņemšana – vārdam ir liels spēks, tādēļ nevajadzētu izteikties par sevi slikti, rāt un sodīt sevi par neveiksmēm. Šādā gadījumā labāk ir apzināt neveiksmi kā darbību, nevis vainot tās izraisītāju. Kā arī, dažkārt veiksmīgi ir pamainīt savus ikdienas ieradumus – vai tā ir ēdienkarte, fiziskas aktivitātes, jauns hobijs – jebkas, kas liek justies labāk un novirzīt fokusu. Papildus metožu apmaiņai, vienojāmies par turpmāko rezidentu kopējo tikšanos saturu. Katram no mums ir kāda ideja, ko vēlamies attīstīt, tomēr ir nepieciešams papildus emocionāls, kā arī konstruktīvs atbalsts, iedrošināšana un iedvesma. Līdz ar to, koprades telpas „Dzīvoklis” kopiena savstarpēji sniegs viens otram šo atbalstu katra individuālā projekta izvērtēšanā un papildus ideju ģenerēšanā. Ja vēlies iesaistīties un rast atbalstu, papildus zināšanas un pirmo auditoriju idejas procesā – pievienojies rezidentu pulkam, aizpildot rezidenta pieteikuma veidlapu, un nosūtot uz kristiana@pierigaspartneriba.lv

 

Koprades telpa „Dzīvoklis” atrodas Zemgales ielā 31 – 3.stāvā, Olainē. Pieteikšanās darbam koprades telpā tiek veikta ar iepriekšēju reģistrāciju caur facebook.com vai sazinoties ar kopienas veidotāju – kristiana@pierigaspartneriba.lv, 26454119.

 

Pasākumi tiek organizēti projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

 

 

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.