Jauno līderu pārgājiens Olaines un Mārupes novadu jauniešiem

Jauno līderu pārgājiens Olaines un Mārupes novadu jauniešiem

Eurodesk info punkts biedrība “Pierīgas Partnerība” sadarbībā ar Olaines novada jauniešu centru “Popkorns” un Mārupes novada Jauniešu domi 28. novembrī, no plkst. 11.00 līdz plkst. 16.00 organizē pasākumu "Jauno līderu pārgājiens Olaines un Mārupes novadu jauniešiem".

Pasākumā aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 13 līdz 30 gadiem no Olaines novada un Mārupes novada, jauniešu līderi, NVO pārstāvji un darbā ar jaunatni iesaistītie. Iepriekšēja pieteikšanās pasākumam obligāta, aizpildot pieteikuma formu līdz 25. novembrim plkst. 20.00: https://forms.gle/N7P7jq96tkAZAWXa8. Dalībnieku skaits ierobežots. Pasākumā var piedalīties personas ar sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu, vai ar skolā veiktu testu.

Pasākumā dalībnieki dosies pārgājienā pa Mārupes novada teritoriju un pārgājiena laikā dalībniekiem būs iespēja ne tikai pavadīt laiku svaigā gaisā, bet arī iespēja iepazīties ar citiem jaunajiem līderiem no blakus novada, veidot sadarbības tīklu, dalīties pieredzē, iedvesmoties no citiem, izzināt jauniešu līdzdalības iespējas Olaines un Mārupes novados un to, kā ES jaunatnes programmas atbalsta jauniešu līdzdalību. Dalībnieki saņems informāciju par ES programmu iespējām, un to, kur meklēt informāciju par aktuālajiem piedāvājumiem (Eurodesk datu bāze, Eiropas Jaunatnes portāls, JSPA un NVO).

Pārgājienu vadīs gids Jānis Zariņš. Sākums un noslēgums paredzēts pie Babītes vidusskolas. Pārgājiena maršruts aptuveni 15 km garš (Babītes vidusskola - no Piņķiem caur Beberbeķu kapiem uz Brīvkalniem - caur mežu uz Skulti - Beberi atpakaļ – Babītes Vidusskola). Dalībniekiem tiks nodrošināta uzkodu paciņa un ūdens. Pārgājienam nepieciešams izvēlēties piemērotu apģērbu un apavus.

Pasākuma programma:
11.00 Pasākuma dalībnieku reģistrācija, sertifikātu pārbaude

11.30 Ievadinstruktāža par pasākuma drošības un kārtības jautājumiem

11.45 Dalībnieku došanās "Jauno līderu pārgājienā"

16.00 Noslēgums, izvērtēšana, dalībnieku došanās mājās.

Pārgājienu atbalsta Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra un Eiropas jaunatnes informācijas tīkls “Eurodesk Latvija”. Pārgājiens tiek organizēts sadarbībā ar reģionālo koordinatoru jaunatnes organizāciju "Creative minds for culture", Olaines novada jauniešu centru “Popkorns” un Mārupes novada Jauniešu domi.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.