Īstenots projekts "Konstruē - Traktortehnika"

Īstenots projekts "Konstruē - Traktortehnika"

Projekta īstenotājs: SIA LABIE KOKI konstruē

Projekta nosaukums: Konstruē - Traktortehnika

Projekta numurs: 19-04-AL04-A019.2103-000001

Publiskais finansējums: 14000.00 EUR (kopējā summa: 20000.00 EUR)

Īstenošanas vieta: Annas koku skola, Klīves, Babītes pagasts

Projekta mērķis: Projekta mērķis ir trīs gadu laikā izveidot ārtelpas dizaina mēbeļu ražošanas uzņēmumu, kas spēj sevi pilnībā nodrošināt, saņemt materiālus un uzstādīt savu produkciju. Tādā veidā paaugstinot dzīves kvalitāti, radot jaunas vērtības vietējā teritorijā.

Projektā iegādādāta traktortehnika- riteņtraktors. Ar viņa palīdzību var  pārvietot liela smaguma materiālus kā piemēram, ozola baļķus vai nestandarta izmēra dēļus, kā arī konstrukciju brusas bērnu rotaļu namiņiem un piegādātos materiālus, kurus ar rokām pacelt nevar.

Projekts guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Pierīgas partnerība” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 6. kārtā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.