Pelčos aizvadīta risinājuma darbnīca: izpētes pārgājiens pastaigu takas izveidei

Pelčos aizvadīta risinājuma darbnīca: izpētes pārgājiens pastaigu takas izveidei

Kuldīgas novada Pelču pagasta iedzīvotāji nolēmuši projekta “KOPA / kopienu pārdomāta attīstība” ietavaros izveidot pastaigu taku. Tādēļ sestdien, 13. jūnijā, kopienas aktīvisti sanāca kopā, lai dotos izpētes pārgājienā cauri pagastā esošajiem Latvijas valsts mežiem un izzinātu vietējo teritoriju. Pārgājienā tika atklātas jau esošas takas, kuras iepriekš nebija izpētītas, tādējādi paverot jaunu ainu uz pastaigu takas izveidi. Potenciālās atpūtas un piknika vietas tika piefiksētas, un pie katras no tām kopienas aktīvisti arī izteica savu redzējumu, kādas varētu būt priekšrocības un kādi trūkumi to iekārtošanai. 

Pārgājienam noslēdzoties, norisinājās diskusija, kuras laikā kopiena nolēma veidot apļveida taku. Nākamajā tikšanās reizē plānots uzlabot meža teritoriju, kurā paredzēta pastaigu takas izveide, kā arī uzklausīt eksperta viedokli un ieteikumus par piknika un atpūtas vietu iekārtošanu. 

Skrundas TV piedāvā ieskatīties, kā Pelču kopiena aizvadīja savu pirmo risinājuma darbnīcu: https://m.youtube.com/watch?feature=share&v=7khz3AZ1Yr4 

#ProjektsKopa #ViedieCiemi

Projekts „KOPA / Kopienu pārdomāta attīstība” Nr. 19-00-A019.332-000003 tiek īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.