Liepā norisinājusies pirmā RISINĀJUMA DARBNĪCA

Liepas kopiena, kas atrodas biedrības "Cēsu rajona lauku parnterība" teritorijā, aizvadījusi pirmo risinajuma darbnīcu tiešsaistē! Kopienas mērķis ir izveidot ceļa norādes un maršrutus, kas atbraucējiem palīdzētu orientēties un ļautu uzkavēties ilgāk, paviesoties dažādos turisma objektos un tvert Liepas īpašo atmosfēru. Risinājuma darbnīca norisinājās divos posmos: 27. maijā  lekcija/diskusija un individuālas telefonkonsultācijas un 28. maijā lekcija/diskusija. Lidz nākamajai tikšanās reizei, kas norisināsies 12. jūnijā, kopienas pārstāvjiem ir mājasdarbs -  sagatavot tūrisma objektu sarakstu un lokalizācijas, lai, tiekoties klātienē, kopīgi veidotu 3-4 tūrisma maršrutus.

Kopienas pārstāvji ir degsmes un darītgribas pilni un aicina ikvienu doties uz Liepu - baudīt īpašās vietas un, protams, liepu ziedēšanu!

#ProjektsKopa #ViedieCiemi

Projekts „KOPA / Kopienu pārdomāta attīstība” Nr. 19-00-A019.332-000003 tiek īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

 

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.