Ēdolē aizvadīta risinājuma darbnīca: tukšā ēkā top telpa jauniešiem

Ēdolē aizvadīta risinājuma darbnīca: tukšā ēkā top telpa jauniešiem

Vai Ēdoles tukšajām ēkām ir potenciāls?

Atbildi uz šo jautājumu Kuldīgas novada Ēdoles pagasta aktīvisti meklēja pirmssvētku nedēļā, dodoties izziņas ekspedīcijā un apskatot tukšās un pamestās ēkas. Kopienas aktīvisti, vienojoties sarunās, guva apstiprinājumu - tukšajās ēkās ir potenciāls un tās nepieciešams atdzīvināt.

Tādēļ jau svētdien, 28.06., aktīvi ēdolnieki atkal sanāca kopā Pasta ēkas pagalmā - vietā, kura uzrunāja vairākus ekspedīcijas dalībniekus, tostarp arī jauniešus. Ēdolnieki vienojušies arī ar ēkas īpašniekiem par tās izmantošanu, un tas nozīmē, ka tiks realizēta iecere izveidot Ēdoles jauniešiem tikšanās vietu, kur strādāt, svinēt vai atpūsties. Kopienas aktīvisti Pasta ēkas pagalmā plāno arī organizēt garāžas ballīti. Pirms tam gan nepieciešams teritoriju sakopt, tādēļ 3. jūlijā ikviens aicināts pievienoties talkai.

Seko līdzi Ēdoles jauniešu aktivitētēm jaunizveidotajā Instagram kontā: https://www.instagram.com/jauniesu_seta/

#ProjektsKopa #ViedieCiemi #TelpaJauniešiem

Projekts „KOPA / Kopienu pārdomāta attīstība” Nr. 19-00-A019.332-000003 tiek īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Tikšanās Ēdoles tukšajā Pasta ēkā

Pasta ēkas pagalms, kur plānots organizēt garāžas ballīti.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.