"DAŽĀDĪBĀ IR SPĒKS" 2022 PIETEIKŠANĀS ATVĒRTA

"DAŽĀDĪBĀ IR SPĒKS" 2022 PIETEIKŠANĀS ATVĒRTA

Atvērta pieteikšanās kustības “Dažādībā ir spēks” darba devēju pašnovērtējumam dažādības vadībā!
Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) sadarbībā ar nodibinājumu “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” jau piekto gadu kustības “Dažādībā ir spēks” ietvaros meklē Latvijas iekļaujošākos un dažādības vadībai atvērtākos darba devējus. Uzņēmumi, nevaldības organizācijas, valsts iestādes un citi darba devēji aicināti bezmaksas pieteikties pašnovērtējumam līdz 15. aprīlim sadaļā dazadiba.lv/pieteiksanas
Lai veicinātu izpratni dažādības vadības prakšu ieviešanā, jau piekto gadu SIF sadarbībā ar Ventspils Augsto tehnoloģiju parku īsteno kustību “Dažādībā ir spēks”. Kustības ietvaros dažādu jomu, mēroga un juridisko statusa darba devēji aicināti pieteikties iekļaujošas darba vides novērtējuma anketai. Kustības ietvaros darba devējiem ir iespēja saņemt ekspertu konsultācijas un individualizētu darba plānu, lai spertu soli pretī ieguvumiem, ko piedāvā atvērtība dažādībai.
Pieteikt organizāciju iespējams, veicot šādus soļus:
  1. Aizpildiet un parakstiet e-pasta pielikumā esošo PIETEIKUMU un APLIECINĀJUMU (parakstiet fiziski un ieskenējiet vai parakstiet elektroniski)
  2. Sūtiet  PIETEIKUMU un APLIECINĀJUMU uz e-pasta adresi info@dazadiba.lv
  3. Pēc pieteikuma un apliecinājuma saņemšanas mēs nosūtīsim Jums pieejas datus elektroniskajai pašnovērtējuma anketai
  4. Iesniedziet pašnovērtējuma anketu līdz šī gada 15. aprīlim.
Galvenie ieguvumi Jums un Jūsu darba vietai:
  • Aizpildot pašnovērtējuma anketu, tiek veikts tūlītējs audits, lai saņemtu skaidru novērtējumu par savu darba vides atvērtību.
  • Iespēja pretendēt uz kādu no pieciem apbalvojumiem vienlīdz nozīmīgās kategorijās: "Mūsu darbinieki", "Mūsu darba vide", "Mūsu saziņa", "Mūsu principi" un "Mūsu tirgus attiecības".
  • Iespēja saņemt ekspertu izstrādātus atzinumus ar izceltām labajām praksēm Jūsu organizācijā un ieteikumi uzlabojumiem.
  • Iespēja saņemt atbalsta pasākumus, pielāgotus tieši Jūsu organizācijās vajadzībām.
  • Piedaloties kustībā, darba devēji publiski pierāda, ka ir atvērti iespējām, rūpējas par saviem darbiniekiem un rāda labu piemēru citiem darba devējiem.

 

Vairāk informācijas: www.dazadiba.lv

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.