Olaines un Lielvārdes koprades telpas aicina uz kopējo veiksmes stāstu pasākumu „ PIE-REDZ-ES”

Olaines un Lielvārdes koprades telpas aicina uz kopējo veiksmes stāstu pasākumu „ PIE-REDZ-ES”

 

Olaines koprades telpa „Dzīvoklis” un koprades telpa „CoLabora Lielvārde” piedāvā pirmo pieredzes stāstu tiešsaistes pasākumu kopienas interesentiem. Pasākuma laikā uzzināsim par Pierīgas teritorijas uzņēmēju ražām un neražām, attīstot savas idejas. Pasākums notiks ZOOM.us platformā 28. jūlijā plkst. 14.00

Pasākums ir atvērts ikvienam interesentam, kas vēlas ikdienā darboties Olaines vai Lielvārdes  koprades telpās, piedalīties kopienas pasākumos, kā arī īstenot savas idejas, projektus un stiprināt zināšanas uzņēmējdarbības laukā. Pasākuma laikā dzirdēsim iedrošinošus, patiesus pieredzes stāstus no vietējo teritorijas uzņēmēju skata punkta – kā viņi nonākuši tur, kur ir šobrīd, kādās krāsās viņi redz pasauli un pāris ieteikumi jaunajiem uzņēmējiem.

Ar saviem pieredzes stāstiem par veiksmīgu biznesa uzsākšanu dalīsies Pierīgas teritorijā darbojošie uzņēmēji, to skaitā pārstāvot biedrības „Pierīgas partnerība” un biedrības „Zied zeme” darbības teritorijas. Uzklausīt piedāvāsim dažādu jomu uzņēmējus, kas caur vieglām sarunām un bez rozā brillēm pastāstīs savu ceļu lielajā biznesa laukumā.

Kā viens no runātājiem, kas pastāstīs par iespējām pamainīt darbības jomu, būs „Kantero kafija” pārstāvis Mārtiņš no Olaines. Mārtiņš pandēmijas laiku spējis izmantot savā labā, un rast risinājumus grūtākos brīžos, atklājot sevī visnotaļ spējīga uzņēmēja prasmes, ikdienā piedāvājot nobaudīt gardus kafijas dzērienus, saldējumus un paštaisītas limonādes no vietējiem dārza un meža labumiem.

Pasākumam seko līdzi mūsu sociālajos tīklos, lai uzzinātu vairāk par runātājiem un viņu pieredzēm:

Pieteikšanās pasākumam: https://www.eventbrite.com/e/pie-redz-es-stasti-no-uznemejiem-tickets-113864096578

Sekot līdzi pasākuma aktivitātēm var: https://www.facebook.com/events/756655241812978/

Koprades telpas piedāvā atvērtu un atbalstošu vidi, kur sanākt kopā radošiem prātiem, jauniem entuziastiem, pieredzējušiem profesionāļiem, zināšanu alkstošiem interesentiem un ikvienam, kam nepieciešama telpa profesionālo darbu veiksmīgākai nodrošināšanai.

Koprades telpa „Dzīvoklis” atrodas Zemgales ielā 31, 3.stāvā, Olainē.

Koprades telpa „CoLabora Lielvārde” atrodas Ausekļa ielā 1, Lielvārdē.

 

 

Pasākums tiek organizēts projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.