Tīrainē aizvadīta risinājuma darbnīca: pirmais solis ceļā uz kopienas dārza izveidi

Tīrainē aizvadīta risinājuma darbnīca: pirmais solis ceļā uz kopienas dārza izveidi

Veidot kopienas dārzu kā satikšanās un komunikācijas vietu - tiltu starp dažādām sociālajām grupām vai vienkārši sakārtot nesakoptu teritoriju, vai arī abus - dilemma, ko Mārupes novada Tīraines kopiena risināja savā pirmajā Risinājumu darbnīcā, kas norisinājās 11. jūnija pievakarē, pulcinot gan ieinteresētus pašvaldības parstāvjus, gan apkaimes entuziastus. Moderatores Evijas Rudzītes vadībā sanākušie vienojās par rīcības plānu pamesto mazdārziņu teritorijas sakārtošanai, kas paredz organizēt talku 30. jūnijā un pēc teritorijas sakārtošanas plānot iespējamā kopienas dārza izveidi. Kopienas pārstāvjus iedvesmoja iniciatīvas https://www.skoludarzi.net/,  Projekts.audz un Sarkandaugavas apkaime, kas Sarkandaugavas degradētās teritorijas atveseļo ar augiem, u.c.

#ProjektsKopa #ViedieCiemi

Projekts „KOPA / Kopienu pārdomāta attīstība” Nr. 19-00-A019.332-000003 tiek īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.