Time to Move ietvaros pasākumu cikls “Tavas iespējas novadā un Eiropā”.

Time to Move ietvaros pasākumu cikls “Tavas iespējas novadā un Eiropā”.

Eiropas jaunatnes informācijas tīkla Eurodesk kampaņas “Time to Move” ietvaros Babītes novadā notiks pasākumu cikls “Tavas iespējas novadā un Eiropā”.

Tikšanos laikā jaunieši dalīsies pieredzē un diskutēs par jautājumiem, kas saistīti ar brīvprātīgā darba veikšanu (European Voulantary Service jeb EVS), dzīvi Latvijā un Babītes novadā. Pie tējas tases un picas varēs uzzināt par  “Erasmus+” programmas sniegtajām iespējām Eiropā un pasaulē. 

Tikšanās organizē biedrība “Pierīgas Partnerība”sadarbībā ar Babītes novada pašvaldību:

  • 9. oktobrī plkst. 16.00 Babītes novada daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra filiāle “Babīte”  Liepu alejā 17, Babītē;
  • 10. oktobrī plkst. 16.00 Babītes novada Kultūrizglītības centra filiālē “Vietvalži” Vietvalžos, Spuņciemā;
  • 11. oktobrī plkst. 16.00 Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs Adrese – Centra ielā 3 Piņķos.

Ja vēlies piedalīties pasākumā, aicinām  aizpildīt anketu internetā https://ej.uz/TimeToMoveBabiterakstīt uz e-pastu: info@pierigaspartnertiba.lv vai zvanīt pa tālruni 28644888.

Piedalīties īpaši aicināti jaunieši vecumā no 13 līdz 30 gadiem, kā arī citi interesenti, kas vēlas uzzināt par iespējām ceļot, mācīties un strādāt Eiropā.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.