Stiprinās kopiena Viskalnu ielas svētkos.

Stiprinās kopiena Viskalnu ielas svētkos.

Šogad 28.augustā notika Ielas svētki uz Viskalnu ielas. Šeit dzīvo draudzīgo kaimiņu kopiena, kas organizē svētkus un domā ārpus sava pagalma.

Plkst.12 tiek pacelts kopienas karogs un pēc svinīgās uzrunas visi kopīgi veic rīta rosmi, lai iesildītos svētku aktivitātēm. Kustība, draudzība, iepazīšanās tuvāk ir atslēgas vārdi šiem svētkiem. Cilvēki ir radoši, atvērti idejām un sadarbībai, lai uzlabotu ikdienu gan sev gan tuvākās apkārtnes iedzīvotājiem. Asfalta segums uz ielas bija pirmais kopīgais projekts, kas satuvināja kaimiņus un izveidoja kopienu. Ar tik stipru līderu komandu ir iepējams viss, saka iedzīvotāji.  Šeit dzīvo daudz idejas, kuras realizēt palīdz arī jaunā paaudze.

Viskalnu ielas svētki ir spilgts piemērs, kā stiprināt kopienu un kā veidot savu apkārtni labāku.

Kāds labums ir apkārtnes iedzīvotājiem no Viskalnu ielas svētkiem? Jāmācās no mums būt kopā, teica viens no dalībniekiem.

Kopienās ir spēks!

Projektu ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstu īsteno četri partneri – biedrība Pierīgas Partnerība,  Biedrība “Darīsim paši”, Cēsu rajona lauku partnerība CRLP, biedrība Zied zeme.

Projekts „KOPA / Kopienu pārdomāta attīstība”, Nr. 19-00-A019.332-000003 tiek īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.