Realizēts projekts : "Apstādījumu ierīkošanas un apsaimniekošanas uzņēmuma izveide"

Realizēts projekts : "Apstādījumu ierīkošanas un apsaimniekošanas uzņēmuma izveide"

Ar prieku informējam, ka SIA " GREEN AND SMART "īstenojis projektu "Apstādījumu ierīkošanas un apsaimniekošanas uzņēmuma izveide", projekta Nr. 21-04-AL04-A019.2103-000001.

Uzņēmums SIA "GREEN AND SMART" ir  pavisam jauns uzņēmums, kas dibināts 2021. gada novembrī. SIA "GREEN AND SMART" nodarbojas ar  apstādījumu apsaimniekošanas un ierīkošanas pakalpojumiem Pierīgas reģionā, t.sk. Mārupes, Olaines, Ķekavas novados un  arī Pārdaugavā.
Pateicoties saņemtajam  LEADER līdzfinansējumam  tika iegādāti bezvadu akumulatoru instrumenti dažādu apstādījumu apsaimniekošanas un ierīkošanas tehnoloģisko procesu nodrošināšanai (zāliena pļāvēji, skarifikators, trimmeri, dzīvžogu šķēres, koku kopšanas zāģi, lapu pūtēji).
Uzņēmumam attīstoties plānots radīt  arī  jaunas darba vietas darbiniekiem, kuri tiks iesaistīti apstādījumu apsaimniekošanas darbos, tā par veiktajām un plānotajām aktivitātēm informē uzņēmuma vadītājs Uldis Zommers.

 

 

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.