Projektu pieteikumu pieņemšana Kapacitātes projektu konkursā nr.2

Projektu pieteikumu pieņemšana Kapacitātes projektu konkursā nr.2

Līdz 2022. gada 17. janvāra plkst. 14.00 Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) projektu tiešsaistes sistēmā Latvijas pilsoniskās sabiedrības organizācijas aicinātas sagatavot un iesniegt projektu pieteikumus organizācijas kapacitātes stiprināšanai.

Šis ir sestais Aktīvo iedzīvotāju fonda projektu konkurss, un tā mērķis ir stiprināt Latvijas pilsoniskās sabiedrības sektora un pilsoniskās sabiedrības organizāciju  ilgtspēju un kapacitāti.

Konkursa ietvaros var plānot aktivitātes, kuras ir vērstas uz pilsoniskās sabiedrības organizāciju sadarbību un tīklošanos, cilvēkresursu kompetenču celšanu, finanšu ilgtspējas attīstību un līdzekļu piesaisti, kā arī citas aktivitātes, kas vērstas uz organizācijas attīstību un veicina tās pāreju uz nākamo organizācijas brieduma līmeni ar mērķi efektīvāk un ar lielāku ietekmi darboties savu mērķu sasniegšanā.

 • Viena projekta finansējums: 6 000 - 20 000 eiro
 • Kopējais konkursa budžets: 684 514 eiro
 • AIF finansējums: līdz 100% no projekta kopējā budžeta
 • Projekta ilgums: 6 - 24 mēneši
 • Projektu īstenošanas periods: 01.04.2022. - 30.04.2024.
 • Atbilstības nosacījums: pretendentam Biedrību un nodibinājumu reģistrā jābūt reģistrētam pirms 17.01.2021.
 • Konkursa nolikums LV EN RU (skat zemāk pielikumus un noderīgus paraugus)

ATBALSTS PROJEKTU SAGATAVOTĀJIEM

 • Informatīvais seminārs, kurš notika 26. novembrī ZOOM platformā. Semināra ieraksts pieejams AIF Youtube kanālā.
 • Individuālas konsultācijas par konkursu un projektu sagatavošanu visā Latvijā pie AIF reģionālajiem koordinatoriem – konsultantiem.
 • Atbalsts partnerību veidošanai ar donorvalstu organizācijām 1800 eiro apmērā ceļojuma izdevumu segšanai. Iesniegums, lai pieteiktos atbalstam.
 • 15 projektu darbnīcas visā Latvijā ZOOM vidē. To laikā AIF projektu konsultanti savos reģionos nelielās virtuālās grupās palīdzēs saprast AIF projektu rakstīšanas pamatprincipus - konkursa nolikuma, pieteikuma anketas un vērtēšanas kritēriju savstarpējo loģiku un projekta radīšanas procesu kontekstā ar jūsu organizācijas kapacitātes stiprināšanas vajadzībām. Pieteikties īpaši aicināti interesenti ar nelielu projektu rakstīšanas pieredzi. Izvēlies sev ērtāko datumu un piesakies: https://ej.uz/AIFKapac_projDarbn. Ņemiet vērā, ka pasākuma saturs visās norises vietās ir vienāds un jūs varat pieteikties jebkuram pasākumam, neatkarīgi no savas organizācijas atrašanās vai darbības vietas. 

KONKURSA NOLIKUMS, PIELIKUMI UN NODERĪGI PARAUGI

Aktīvo iedzīvotāju fonds ir Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumentu programma, kas Latvijā tiek īstenota no 2020. līdz 2024. gadam ar mērķi stiprināt pilsonisko sabiedrību un iedzīvotāju līdzdalību un vairot mazaizsargāto iedzīvotāju grupu spējas. Programmu administrē Latvijas Pilsoniskā alianse un Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs, Kurzemes NVO centrs, Latvijas Lauku forums, Valmieras novada fonds, Zemgales NVO centrs.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.