Kustība “Dažādībā ir spēks” aicina darba devējus pieteikties dažādības vadības pašnovērtējumam!

Uzņēmumu, biedrību un nodibinājumu pārstāvji!

 

Sabiedrības integrācijas fonds sadarbībā ar nodibinājumu “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” jau ceturto gadu kustības “Dažādībā ir spēks” ietvaros meklē Latvijas iekļaujošākos un dažādības vadībai atvērtākos darba devējus.

Kustības mērķis ir veidot atpazīstamu un pozitīvu darba devēju kustību, kas par uzdevumu ikdienas darbā izvirza dažādības veicināšanu, apzinoties, ka dažādība ir resurss un virzītājspēks.

Aicinām Jūsu organizāciju līdz 2021. gada 30. aprīlim veikt kustības “Dažādībā ir spēks” pašnovērtējumu un pretendēt uz kādu no pieciem apbalvojumiem, kā arī saņemt dažādības vadības apmācības.

Līdztekus iespējai saņemt apbalvojumu un apmācības, dalība kustībā sniedz arī tādus ieguvumus kā iekšējā audita veikšana un ekspertu izstrādātu atzinumu saņemšana ar iespēju padarīt darba vidi iekļaujošāku. Tāpat darba devēji publiski pierāda, ka ir atvērti iespējām, rūpējas par saviem darbiniekiem un rāda labu piemēru citiem darba devējiem, kā arī saņem iespēju izveidot kontaktus ar uzņēmumiem, kuriem ir augsti atbildības standarti pret sabiedrību un vēlme atbalstīt un sadarboties ar biedrībām un nodibinājumiem.

Kā pieteikt sevis pārstāvēto organizāciju iespējams izlasīt šeit:  dazadiba.lv/jaunumi/pieteiksanas-2021.

 DAŽĀDĪBĀ IR SPĒKS – PIEVIENOJIES!

Papildus informācija:

e-pasts: info@dazadiba.lv

tālrunis: 29555338

Visi jaunumi

Top