Projekta "KOPA/kopienu pārdomāta attīstība" noslēguma pasākums - kopienu tikšanās

Projekta "KOPA/kopienu pārdomāta attīstība" noslēguma pasākums - kopienu tikšanās

Projekta "KOPA/kopienu pārdomāta attīstība" ietvaros, 16. martā notiks projekta "KOPA/kopienu pārdomāta attīstība" noslēguma pasākums “Kopienu tikšanās”, kur pulcēsies projektā iesaistītie un kopienu līderi, veidotāji, pasākumu dalībnieki, lai atskatītos uz projekta īstenotajām aktivitātēm, dzirdētu kopienu pieredzes stāstus un iedvesmoties jaunām aktivitātēm, kā arī radoši pavadītu laiku kopā.

Pasākums notiks 16. martā, ierašanās no plkst.10:00.
Adrese: “Vietvalži”, Spuņciems, Salas pagasts, Mārupes novads, LV-2105

Prioritāri tiek aicināti projektā iesaistītie un kopienu līderi, veidotāji, pasākumu dalībnieki un citi interesanti no biedrības “Pierīgas Partnerība”, biedrības “Darīsim paši”, Cēsu rajona lauku partnerība CRLP, biedrības “Zied zeme” teritorijām.

Pieteikuma anketa: https://ieej.lv/KOPA_noslegums

Pieteikšanās ir obligāta. Jūs saņemsiet apstiprinājuma vēstuli savā e-pastā ar aicinājumu ierasties uz pasākumu.
Ieskats pasākuma programmā: https://ieej.lv/KOPA_pasakums

Pasākumu moderēs kopienu attīstītāja, mācību vadītāja un moderatore Inese Šubēvica.
Iedvesmojošas un radošas lekcijas pasniegs: Āris Ādlers (Eiropas Informācijas sniedzēju vietējai attīstībai asociācijas (AEIDL) Valdes loceklis), Zuarguss Zarmass (Emocionālās inteliģences treneris, uzņēmējs), kā arī Vilis Brūveris (moderators, semināru vadītājs, producents).

Pasākums notiks ievērojot visus valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties: zane@pierigaspartneriba.lv vai +371 29785691

Projektu ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstu īsteno četri partneri – biedrība Pierīgas Partnerība, Biedrība "Darīsim paši", Cēsu rajona lauku partnerība CRLP, biedrība Zied zeme.
Projekts „KOPA / Kopienu pārdomāta attīstība”, Nr. 19-00-A019.332-000003 tiek īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.