Olaines koprades telpas “Dzīvoklis” notika tikšanās: sociālā uzņēmējdarbība

Olaines koprades telpas “Dzīvoklis” notika tikšanās: sociālā uzņēmējdarbība

Biedrības “Pierīgas partnerība” Olaines koprades telpa “Dzīvoklis” šodien noturēja ZOOM tikšanos ar koprades telpas interesentiem. Tikšanos iesākām ar aktuālāko informāciju, kopējām ideju apmaiņām. Ar kopienas interesentiem un rezidentiem kopīgi skatijāmies video lekcijas par sociālo uzņēmējdarbību, ko piedāvā LEADER sadarbības projekts. 

Šoreiz vērsām mūsu uzmanību tieši uz video lekcijām par biznesa kanvas jeb biznesa modeļa audekļa veidošanu. Biznesa kanva apraksta un vizualizē uzņēmuma darbības pamatelementus, un to, kā tie savā starpā ir saistīti. 

Biznesa kanvā tiek izskatīti 13 svarīgi elementi. Būtiskais biznesā ir tava vizītkarte. Sevis prezentēšanai ir jābūt īsai un kodolīgai. Viens no efektīviem piemēriem ir atbildēt uz jautājumu “Mani izvēlās, jo...”

Viens no svarīgākajiem faktoriem veiksmīgā biznesa uzsākšanā ir pareiza resursu un riska analīze. Ir svarīgi saprast, kas tev ir vajadzīgs uzņēmuma attīstīšanā un kur tu to vari dabūt, izstērējot pēc iespējas mazāk līdzekļus.

Tikšanās laikā caur savstarpējām sarunām iepazinām viens otra stiprās puses, profesionālās dotības, kā arī ieceres un vēlmes kopienas darbībā. Kopīgi izvirzījām aktuālo pasākumu tēmas, ko organizēt vēlāk, klātienē. Kopīgi plānojām arī turpmākos pasākumus un nepacietīgi gaidam jauno gadu ar jaunām iespējām! 

Esam ļoti priecīgi redzēt jaunas sejas mūsu pulkā!

Aktīvi plānojam nākamās tikšanās reizes, par ko ziņojam sociālajos tīklos, tādēļ turpiniet sekot līdzi biedrības “Pierīgas partnerība” aktualitātēm un ierakstiem www.pierigaspartneriba.lv, kā arī www.facebook.com/pierigaspartneriba un instagram.com/dzivoklisolaine.

Ja vēlies iesaistīties koprades telpas “Dzīvoklis” kopienā, raksti uz valerija@pierigaspartneriba.lv.

 

 

 

 

 

 

 

Pasākums tiek organizēts projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

#coworking #DzivoklisOlaine #Colabora

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.