Olaines koprades telpa „Dzīvoklis” aicina ZOOM rezidentu tikšanos.

Olaines koprades telpa „Dzīvoklis” aicina ZOOM rezidentu tikšanos.

Biedrības „Pierīgas partnerība” Olaines koprades telpa „Dzīvoklis” aicina rezidentus, kā arī kopienas interesentus uz ZOOM tikšanos 27. oktobrī plkst. 9.30.

Tikšanās laikā kopīgi izrunāsim aktuālākos jautājumus, nospraudīsim katrs sev aktuālos mērķus un domāsim par koprades telpas tālāko darbību.

Pieteikšanās pasākumam: ŠEIT

ZOOM links: ŠEIT

 

Lai apturētu straujo COVID-19 izplatības pieaugumu Olaines novadā, Olaines koprades telpa “Dzīvoklis” pieņēma lēmumu līdz 7.novembrim neorganizēt klātienes pasākumus un tikšanās.

Tādēļ koprades telpā “Dzīvoklis” var ieraksties TIKAI pēc iepriekšējā pieraksta rakstot uz e-pastu: valerija@pierigaspartneriba.lv vai zvanot: 26454119

Ievērojot lielāku piesardzību tagad, iespējams, vēlāk varēsim izvairīties no ierobežojumiem, kas atstātu lielāku iespaidu uz mūsu darba ikdienu.

Būsim piesardzīgi !

Pasākumi tiek organizēti projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.