Notiks vebinārs: Kopienu komunikācija

Notiks vebinārs: Kopienu komunikācija

Mūsdienās komunikācijai ir īpaši svarīga loma, tādēļ, lai kopienu veidotājiem rastos lielāka izpratne par kopienas komunikāciju, tās ieguvumiem un problēmām, 19. maijā, no plkst. 16.00 līdz plkst. 19.00, notiks vebinārs “Kopienu komunikācija”. Lekcija tiek rīkota projekta “Kopa/ Kopienu pārdomāta attīstība” kopienu līderu apmācību ietvaros. Dalībai vebinārā ir nepieciešams iepriekš reģistrēties. 

Vebinārā runās par problēmām un iespējamiem ieguvumiem komunikācijā, atklās kopienu stāstus, kā arī analizēs dažādu kopienu formu, labo prakšu, izmēru, komunikācijas stilu piemērus. Tāpat arī lekcijas laikā būs atbildes uz jautājumiem: Kā informēt par savas kopienas norisēm? Kā veicināt savas kopienas atpazīstamību plašākā sabiedrībā? Kā iesaistīt jaunus biedrus? Kā apzināt savas kopienas stiprās puses, trūkumus un vajadzības? Kā iedvesmot citus rīkoties? 

Vebināru vadīs komunikācijas eksperts Jānis Dzimtais, kurš 10 gadus ir darbojies komunikācijas nozarē un brīvprātīgi strādājot kopienu sadarbības tīklā "Sēlijas salas", ir ieguvis darba pieredzi kopienu komunikācijas veidošanā. „Mans ikdienas darbs ir popularizēt Sēliju, stiprināt sēlisko pašapziņu, regulāri sekot līdzi jaunumiem Sēlijā kultūras, tūrisma, NVO, kopienu jomā. Un pats galvenais – man no sirds patīk viss, ko es daru. Es to daru ar lielu azartu,” tā stāsta Jānis Dzimtais.

Pasākumam ir aicināti pieteikties PPP biedības “Zied zeme”, biedrības “Pierīgas partnerība”, biedrības “Darīsim paši!”, biedrība “Cēsu rajona lauku partnerība” darbības teritoriju dzīvojošie kopienu veidotāji, kas līdz šim jau ir iesaistījušies projekta “Kopa/ Kopienu pārdomāta attīstība” aktivitātēs, gan arī tie, kas tikai plāno kļūt sabiedriski aktīvi un, iespējams, arī savā dzīves vietā vēlas veidot gudras un aktīvas kopienas. 

Piesakies vebināram, aizpildot pieteikuma veidlapu līdz 17. maijam:  https://ej.uz/pieteikumsKOPA2 

Lūdzu, ņemt vērā, ka dalībnieku skaits ir ierobežots - līdz 100 dalībniekiem. Piekļuves saite Zoom platformai tiks nosūtīta individuāli pēc pieteikuma saņemšanas.

Pasākuma programma šeit: Programma_Kopienu_Veidosana_Vebinārs

Projektu ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstu īsteno četri partneri – biedrība “Pierīgas partnerība” (vadošais partneris), biedrība “Darīsim paši!”, biedrība “Cēsu rajona lauku partnerība”, biedrība “PPP biedrība “Zied zeme”.

Projekts „KOPA / Kopienu pārdomāta attīstība” Nr. 19-00-A019.332-000003 tiek īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.