Noticis tiešsaistes seminārs „Jauns gads – jauna enerģija – jauni sasniegumi”

Noticis tiešsaistes seminārs „Jauns gads – jauna enerģija – jauni sasniegumi”

Koprades telpa „Dzīvoklis” Olainē un koprades telpa „CoLabora Lielvārde” iesākušas 2022.gadu ar izaicinošu tiešsaites semināru „Jauns gads – jauna enerģija – jauni sasniegumi”, kurā piedalījās telpu rezidenti un viesi: pašnodarbinātās personas, uzņēmēji un citi interesenti.

Katrs jaunais gads ikvienam nāk ar aizejošā gada izvērtēšanu, tiek sev noliktas jaunas apņemšanās. Lai gada sākumā noliktie mērķi ir sasniedzami un reāli, tāpat lai palīdzētu noturēt kursu uz tā sasniegšanu visa gada garumā, tiešsaites seminārā personības izaugsmes trenere, resursu koučs Baiba Garance dalībniekus ne tikai iedvesmoja, bet trenēja, kā jaunās idejas un mērķus pārvērst par jaunajiem sasniegumiem. Seminārs palīdzēja pilnveidot personību zināšanas un uzlabot cēloņsakarību izpratni.

Seminārā piedalījās Olaines un Lielvārdes koprades telpu “Dzīvoklis” un “CoLabora Lielvārde” rezidenti, esošie un topošie, kā arī viesi: pašnodarbinātās personas, uzņēmēji un citi interesenti. Tiešsaitē iespēja bija ne tikai mācīties un apgūt jaunas prasmes, bet izprast citus līdzcilvēkus un emociju gammas, stresu situāciju cēloņus, kas darbojoties kopā, tostarp koprades telpās, ir svarīgi, lai neradītu konfliktus.

Koprades telpa „Dzīvoklis” atrodas Zemgales ielā 31, 3.stāvā, Olainē.

Koprades telpa „CoLabora Lielvārde” atrodas Ausekļa ielā 1A, Lielvārdē.

Pasākums tiek organizēts projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.