Norisinājās pasākums "Kas ir koprades telpa "Dzīvoklis"?"

Norisinājās pasākums "Kas ir koprades telpa "Dzīvoklis"?"

Šodien, koprades telpa “Dzīvoklis” sadarbībā ar Olaines Jauniešu centru “Popkorns” noturēja instagram live pasākumu. 

Sarunu pēcpusdienā koprades telpas “Dzīvoklis” kopienas veidotāja Valērija atbildēja uz uzdotajiem jautājumiem. Pasākuma ietvaros tika sniegts ieskats koprades telpas “Dzīvoklis” darbībā un tika pastāstīts kas vispār ir koprade, kopiena un kopstrāde.

Pasākuma ieraksts pieejams Olaines Jauniešu centra ''Popkorns" instagram kontā ŠEIT

 Aicinām ikvienu pievienoties koprades telpā “Dzīvoklis”!

Ja pagaidām neesi gatavs darboties kopienā un smelties iedvesmu, un motivāciju, bet esi gatavs saņemt aktuālos jaunumus no koprades telpas “Dzīvoklis” organizētajiem pasākumiem, sūti savu e-pasta adresi!

Neuztraucies, ja kaut ko neesi sapratis vai vēlies uzzināt vairāk, Tu droši vari sazināties ar kopienas veidotāju Valēriju, kura tev sniegs plašāku ieskatu koprades telpas darbību! Raksti- valerija@pierigaspartneriba.lv vai zvani- 26454119

Pasākumi tiek organizēti projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.