FOTO: 9. septembrī svinējām Tēvu dienu Jaunolainē

FOTO: 9. septembrī svinējām Tēvu dienu Jaunolainē

Godinot tēvu lomu un nozīmību ģimenē, 9. septembrī svinējām Tēvu dienu Jaunolainē!
9. septembrī Jaunolainē, godinot tēvu lomu un nozīmību ģimenē, biedrība "Pierīgas partnerība" kopā ar sadarbības partneriem – biedrību "Jaunolaines attīstībai" un Babītes Kultūrizglītības centru – īstenoja daļu no projekta "Tēvu diena "Drošās rokās". Šoreiz – izzinot drošības aspektus, iesaistoties Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam, Latvijas valsts Zemessardzei, Drošas velobraukšanas skolai un citiem, ļāva apskatīties uz savu ikdienas drošību no malas. Ar brokastu meistarklasi, ar izpriecām un izzinošanām rotaļām kopā ar Ķepu patruļu, tematiskām stacijām par ugunsdrošību, velo braukšanas drošību, drošību internetā, uz ceļa, pie ūdens u.tml., kā arī bija iespēja apskatīt un izmēģināt zemessargu militāro ekipējumu un tehniku... un daudz kas cits.
FOTO: Raimonds Subatovičs
Pasākums tapa projekta "Tēvu diena “Drošās rokās” ietvaros. Projektu īsteno biedrība "Pierīgas Partnerība" sadarbībā ar Biedrība "Jaunolaines attīstībai" un Babītes Kultūrizglītības Centru. Projekts „Tēvu dienu “Drošās rokās”” ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekta pieteikums Nr. 2022.LV/ĢDP/51

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.