Meklējam aktīvās kopienas un To līderus!

Meklējam aktīvās kopienas un To līderus!

Ar ko jums katram asociējas Pierīgas novadi – Mārupe, Babīte, Olaine, Ķekava un Baldone? Mums – biedrībām “Pierīgas partnerība” un “Partnerība Daugavkrasts” ar strādīgiem, entuziastiskiem, idejām bagātiem un darboties gribošiem iedzīvotājiem – gan tādiem, kuri dzīvo jau kopš dzimšanas, gan tādiem, kuri savu mājvietu šeit atraduši nesen. Bet gribas ticēt, ka visiem kopā mums ir vēlme dzīvot sakoptā, iedzīvotājiem draudzīgā dzīvesvietā, kur iedzīvotāji var iesaistīties ne tikai lēmumos par savas dzīves vietas pilnveidošanu, bet paši arī pielikt roku, kopā veidojot savu apkārtni. Par to arī projekta stāsts – meklējam iedzīvotājus, kuri gatavi iesaistīties, veidot iedzīvotāju kopienas, aktīvi iesaistīties savā dzīves vietā notiekošajā, un ne tikai projekta realizācijas laikā, bet arī pēc tā. 

Ko dosim mēs?

- kopības sajūtu,

- palīdzību domubiedru meklējumos un sapazīšanās procesos;

- ideju un domu apmaiņu;

- sadarbību arī pēc projekta realizācijas;

- palīdzību meklēt iespējas jūsu ieceru tālākai attīstībai.

Mēs turpinām iesākto darbu apkaimju kopienu un to līderu apzināšanā realizējot Sabiedrības integrācijas fonda projektu. Ikviens iedzīvotājs, kuram interesē iesaistīšanās pilsoniskās sabiedrības veidošanā novadā ir aicināts piedalīties projekta pasākumos.

Piesakies līdz 30.aprīlim, aizpildot anketu šajā saitē: https://ej.uz/kaiminu_sadarbiba

Vairāk info meklē: https://mailchi.mp/35fa5df56d88/projekta-kaimiu-sadarbba-kopgai-attstbai-ziu-lapa

 

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.