Mārupes novada “Uzņēmēju dienas 2022”

Mārupes novada “Uzņēmēju dienas 2022”

Mārupes novada “Uzņēmēju dienas 2022” šogad norisināsies no 5. līdz 10. septembrim. To ietvaros tiks organizēta arī darba birža, kas iepriekšējos gados tradicionāli notika pavasarī. Nedēļas ietvaros uzņēmēji varēs apmeklet dažādus tematiskus seminārus, tikties ar pašvaldības vadību un speciālistiem, kā arī pieteikties viesoties novada skolās, lai iedvesmotu jauniešus un dalītos savās zināšanās. Notiks arī svinīgā "Mārupes novada uzņēmēju gada balva 2022" pasniegšanas ceremonija, kā arī Biedrība "Mārupes uzņēmēji" sadarbībā ar pašvaldību organizētais "Uzņēmēju festivāls".
Lai apzinātu uzņēmēju iespējas un interesi piedalīties vairākās no uzņēmēju dienu aktivitātēm, ar mērķi precīzāk plānot to norisi un organizēšanu, aicina uzņēmumus līdz 16.augustam, otrdienai, aizpildīt anketu šeit: https://forms.office.com/r/6eia5Lu2Kp
Mārupes novada “Uzņēmēju dienas 2022” programma:: www.marupe.lv/uznemejudienas2022
Kontaktpersona saziņai: Mārupes novada pašvaldības Sabiedrības iesaistes un mārketinga nodaļas uzņēmējdarbības speciāliste Linda Ostrovska, e-pasts: linda.ostrovska@marupe.lv, tālr.: 29330721.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.