LEADER īstenotāja SIA “Metalform” atvērto durvju diena

LEADER īstenotāja SIA “Metalform” atvērto durvju diena

26. septembrī plkst. 11:00 ikviens interesents laipni gaidīts uz uzņēmuma SIA “Metalform” atvērto durvju dienu, lai iepazītos ar 2017. gadā īstenoto LEADER projektu "Eksporta projekts "tērauda stiklotu konstrukciju un ielas mēbeļu ražošana"", apskatītos un pārliecinātos, ka ar LEADER atbalstu ir iespējams uzsākt veiksmīgu uzņēmējdarbību, kā arī būs iespēja gūt atbildes no Pierīgas Partnerības par jauno LEADER projektu konkursa pieteikšanās kārtu (iesnieguma pieņemšana līdz 4. oktobrim, vairāk: https://ej.uz/LEADER-16).

Adrese: Smiltnieku iela 12, Mārupe

Iepriekšeja pieteikšanās, rakstot uz e-pastu: info@pierigasparteriba.lv

SIA Metalform ir metālapstrādes uzņēmums, kurš ražo stikla-tērauda starpsienas, logus, iekšdurvis, ieejas durvis un fasādes. Šobrīd uzņēmumā tiek nodarbināti 19 darbinieki. 2022.gada apgrozījums bija EUR 1.8 miljoni. LEADER projekta ietvaros tika iegādāti ražošanai nepieciešamie instrumenti – metināšanas iekārtas, slīpmašīnas, metināšanas galdi un citi rokas instrumenti, kā arī viena no pasaulē labākajām projektēšanas programmām – SolidWorks un jaudīgs dators. Kā stāsta uzņēmuma īpašnieks Raimonds Siliņš: “Viennozīmīgi varu apgalvot, ka bez LEADER projekta atbalsta mana plānotā uzņēmējdarbība netiktu uzsākta vai tiktu uzsākta vēlāk un ar mazāku jaudu.”

Projekts tiek īstenots ar Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākuma “Atbalsts LEADER vietējai attīstībai” apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” biedrības “Pierīgas Partnerība” Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015-2020 līdzfinansējumu projektā "Eksporta projekts "tērauda stiklotu konstrukciju un ielas mēbeļu ražošana"". Nr. 17-04-AL04-A019.2103-000012.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.