"Lauku ceļotājs" aicina uz akciju "Atvērtās dienas laukos 2019"

"Lauku ceļotājs" aicina uz akciju "Atvērtās dienas laukos 2019"

Līdz 11. martam iespējams pieteikties akcijai "Atvērtās dienas laukos", kas šogad notiks 4.-6. maijam Latvijā un 10.-12. maijā Lietuvā.

"Atvērtās dienas laukos" jau kļuvušas par tradīciju – iesākt vasaras tūrisma un ražošanas sezonu ar plaši atvērtām durvīm, aicinot visus interesentus, klientus, kaimiņus un vienkārši zinātkāros uz saimniecībām, lai iepazīstinātu ar bagātīgo piedāvājumu, ko var ieraudzīt, nogaršot, sadzirdēt un sajust laukos. Šis būs jau trešais gads, kad akcija norisināsies gan Latvijā, gan Lietuvā.

Akcijas mērķis ir popularizēt laukus, laukos audzētus, ražotus, gatavotus produktus, pakalpojumus, kā arī ieinteresēt lielu un mazu pilsētu iedzīvotājus doties prom no pilsētas, lai iepazītu lauku dzīvi, nobaudītu lauku labumus, atrastu saimniecības, no kurām iegādāties laukos audzētus un ražotus produktus, kā arī izbaudītu aktivitātes un sajūtas, ko var piedzīvot laukos.

Akcijas dalībnieki, kas jau pieteikušies, aplūkojami šeit: www.celotajs.lv/atvertasdienas.

Arī šogad akcijai tiks veidota drukātā karte, kas būs pieejama visās "Cirkle K Latvija" degvielas uzpildes stacijās un daudz kur citviet. Drukātajā kartē varēsim iekļaut tikai tos, kas pieteiksies līdz 11. martam, tāpēc ĻOTI lūdzam ievērot šo termiņu un neatlikt pieteikšanos uz pēdējo brīdi (vai pēc pēdējā brīža). Pieteikuma anketa pieejama šeit.

Jautājumu gadījumā sazinieties ar Annu no “Lauku ceļotāja” pa tālr. 29451717 vai anna@celotajs.lv.

Aicinām pieteikties arī „Lauku ceļotājs” biedru kopsapulcei un semināram 28. martā: celotajs.lv/lv/news/item/view/892

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.