Koprades telpa “Dzīvoklis” atsāk darbu

Koprades telpa “Dzīvoklis” atsāk darbu

Pēc mēneša pauzes koprades telpa “Dzīvoklis” atsāk darbu, lai ar uzlādētu enerģiju, prieku un jaunām idejām turpinātu iesākto – darbotos kopienā, sniegtus iedvesmu un motivāciju, atbildētu uz aktuāliem jaunumiem par koprades telpas “Dzīvoklis” organizētajiem pasākumiem.

Plānotais darba laiks Koprades telpai “Dzīvoklis” Pr., Ce., Piekt. no 9.00 līdz 18.00 iepriekš sazinoties ar Kopienas veidotāju Ilzi.

Kas ir koprades telpa?

Koprades telpa ir atvērta tipa darba telpa, nodrošinot neitrālu vidi, kur pulcējas cilvēki, kas katrs individuāli vai mazākās grupās strādā pie sava projekta. Atšķirībā no ierastā biroju tipa, tajā pulcējas cilvēki no dažādām organizācijām, uzņēmumiem un ar dažādām interesēm un virzieniem. Koprades telpa “Dzīvoklis” piedāvā atvērtu un atbalstošu vidi, kur sanākt kopā radošiem prātiem, jauniem entuziastiem, pieredzējušiem profesionāļiem, zināšanu alkstošiem interesentiem un ikvienam, kam nepieciešama telpa profesionālo darbu veiksmīgākai nodrošināšanai.

Koprades telpa “Dzīvoklis” kontaktinformācija:

Kopienas veidotāja, Ilze Ušacka-Priekule

Tālr. +37126454119; +37122720352

E-pasts ilze@pierigaspartneriba.lv

Sociālie tīkli:

Mājaslapa: https://www.pierigaspartneriba.lv/par-biedribu/koprades-telpa-dzivoklis/

Instagram:  https://www.instagram.com/dzivoklisolaine/ 

Koprades telpa “Dzīvoklis” tiek nodrošināta projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.