Koprades telpa “Dzīvoklis”

Adrese: Zemgales iela 31 – 3. stāvs, Olaine

Kas ir koprades telpa?

Koprades telpa ir atvērta tipa darba telpa, nodrošinot neitrālu vidi, kur pulcējas cilvēki, kas katrs individuāli vai mazākās grupās strādā pie sava projekta. Atšķirībā no ierastā biroju tipa, tajā pulcējas cilvēki no dažādām organizācijām, uzņēmumiem un ar dažādām interesēm un virzieniem.

Koprades telpa “Dzīvoklis” piedāvā atvērtu un atbalstošu vidi, kur sanākt kopā radošiem prātiem, jauniem entuziastiem, pieredzējušiem profesionāļiem, zināšanu alkstošiem interesentiem un ikvienam, kam nepieciešama telpa profesionālo darbu veiksmīgākai nodrošināšanai.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koprades telpā darbojas jau 19 rezidenti. Ja vēlies iesaistīties koprades telpas “Dzīvoklis” kopienā un kļūt par rezidentu, aizpildi pieteikuma anketu. Aizpildītu un parakstītu anketu sūti kopienas veidotājai Valērijai uz valerija@pierigaspartneriba.lv vai, iepriekš piesakoties, ienes to koprades telpā “Dzīvoklis” (Zemgales ielā 31 – 3. stāvā, Olainē).

 

Koprades telpas izmantošana darba vajadzībām tiek veikta caur rezervāciju facebook.com vai sazinoties ar kopienas veidotāju.

Koprades telpas “Dzīvoklis” instagram konts: ŠEIT

Koprades telpa “Dzīvoklis” tiek nodrošināta projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Vairāk par projekta aktivitātēm vari lasīt:
https://www.pierigaspartneriba.lv/category/leader-sadarbiba/colabora/

Papildus jautājumu gadījumā sazinies ar kopienas veidotāju Valēriju, zvanot uz 26454119 vai rakstot uz valerija@pierigaspartneriba.lv

Top