IESAISTIES! Kļūsti par biedrības “Pierīgas Partnerība” biedru!

IESAISTIES! Kļūsti par biedrības “Pierīgas Partnerība” biedru!

Biedrība „Pierīgas partnerība” ir vietējā rīcības grupa, kas darbojas Babītes, Mārupes un Olaines novadu teritorijā jau 10 gadus!

Biedrības mērķis - ar savu darbību veicināt Babītes, Mārupes un  Olaines novadu teritorijās dzīvojošo iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanos, sekmējot ilgtspējīgu lauku attīstību, kas ietver gan ekonomiskās un sociālās aktivitātes pieaugumu, gan teritorijas apkārtējās vides uzlabošanu un esošo resursu ilgtspējīgu izmantošanu.

Par Biedrības biedru var kļūt ikviena juridiska vai fiziska persona, kas darbojas Biedrības teritorijā – Babītes, Olaines vai Mārupes novados.

Pievienojoties biedru pulkam, Jūs:

- kļūstat par daļu no unikālas vietējo  līderu kopas,

- iegūstat  priekšrocību dalībai mūsu organizētajos pasākumos Pierīgā, Latvijā un ārpus Latvijas,

- saņem aktuālāko biedru informāciju E-pastā, Whatsapp un Facebook slēgtajās grupās par iespējām piedalīties pasākumos, apmācībās un projektu konkursos,

- saņemat piekļuvi iekšējiem resursiem (inventārs, tehnikas, materiāli),

- varat sazināties ar dažādiem ekspertiem daudzveidīgos nevalstiskām organizācijām aktuālos jautājumos.

 

Lai kļūtu par Biedru, Biedrībām ir jāaizpildi pieteikumu ej.uz/pievienojiesPP un jānosūta  pieteikums  uz e-pasta adresi info@pierigaspartneriba.lv  vai jāiesniedz to personiski Biedrības birojā Jaunmārupē vai Olainē, iepriekš sazinoties pa tālr.Nr. 28644888.

Biedru dalības maksa gadā ir tikai 10.00eur, pretī saņemot neierobežotas zināšanas, resursus ideju īstenošanai, konsultācijas un iedvesmu līdzdarbojoties kopā ar Pierīgas teritorijas labākajiem savās nozarē.

Lai Jūsu iesniegums tiktu izskatīts jau nākamajā biedrības “Pierīgas Partnerība” padomes sēdē, tas jāiesūta līdz 28.10.2019. Ikviens interesents ir laipni aicināts piedalīties biedrības “Pierīgas Partnerība” padomes sēdē, kas notiks 31.10.2019. pl.17.00 Jaunmārupē, Mazcenas alejā 33/3, klātienē.

Pievienojies profesionāļu un aktīvu iedzīvotāju kopai!

Biedrība “Pierīgas Partnerība” ir vieta, kur gūt iedvesmu, atbalstu un vieta, kur augt Jūsu idejām!

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.