Iepazīsties ar vietējām nevalstiskajām organizācijām "NVO gadatirgos"

Iepazīsties ar vietējām nevalstiskajām organizācijām "NVO gadatirgos"

Rudens ražas laikā biedrība "Pierīgas partnerība" aicina Mārupes, Babītes un Olaines novadu nevalstiskās organizācijas pieteikties prezentēt sevi pasākumos "NVO gadatirgus", savukārt iedzīvotāji, kas vēl neiesaistās organizācijās, aicināti iepazīt domubiedrus un atrast veidu, kā ikdienā darboties novadu attīstībai un sevis pilnveidošanai.

Organizācijas aicinātas prezentēt sevi neformālā formātā, pasākumā piedaloties ar vai bez izdales materiāliem un stāstot par sevi vai arī piedāvājot kādu īsu aktivitāti, kurā apmeklētājiem piedalīties. Organizācijas aicinātas pieteikties ej.uz/nvo_gadatirgus, biedrības pārstāvji ar organizācijām sazināsies un palīdzēs izplānot dalību. Tā ir lieliska iespēja organizācijām piesaistīt jaunus dalībniekus, kā arī iepazīt citas organizācijas.

Savukārt iedzīvotājiem, kas vēlas iesaistīties un darboties, tā ir iespēja iepazīt esošās organizācijas, atrast sev tuvāko un uzzināt par iesaistes iespējām.

Pasākumi notiks:

  • Olaines novadā 18. oktobrī 18.00 Olaines jauniešu centrā "Popkorns" (Veselības iela 7). Pasākumā "Iespēju gadatirgus" vietējie iedzīvotāji, pārsvarā jaunieši, tiks aicināti iepazīties ar iespējām darboties novadā — organizācijās, kā arī izmantot Eiropas Savienības piedāvātās iespējas;
  • Babītes novadā 20. oktobrī 18.00 Babītes Kultūrizglītības centrā (Jūrmalas iela 14A, Piņķi). Pirms vietējo mākslinieku koncerta apmeklētāji aicināti iepazīt vietējās organizācijas;
  • Mārupes novadā 27. oktobrī 11.00 Jaunmārupes sabiedriskajā ēkā (Mazcenu aleja 33/3, Jaunmārupe). Pēc semināra "Sociālā uzņēmējdarbība - iespējas un izaicinājumi" apmeklētāji aicināti iepazīt vietējās nevalstiskās organizācijas.

Pieredzes brauciens notika projekta “NVO atbalsta nodrošināšana Babītes, Mārupes un Olaines novados”, ko organizē biedrība “Pierīgas partnerība” ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu no valsts budžeta līdzekļiem.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.