FOTO: Otrais pasākums ciklā “Par prasmīgām ģimenēm” pie Jaunolaines Mežezera ir norisinājies

FOTO: Otrais pasākums ciklā “Par prasmīgām ģimenēm” pie Jaunolaines Mežezera ir norisinājies

Svētdien, 22. augustā, pie Jaunolaines Mežezera, Olaines novadā, projekta “Par prasmīgām ģimenēm” ietvaros notika pasākums “20. gs. prasmes”, kurā ar neformālās izglītības darbnīcām, ģimeņu līdzdarbošanos caur 20. gs. prasmēm, iemaņu un vēstures apgūšanu, tuvējo novadu iepazīšanu, tika godināta ģimenes kopā būšana un tradīcijas.

Pasākumā tika nodrošinātas 6 tematiskas darbnīcas – “Ērgļa acs” šaušana mērķi, “Ģimenes izaicinājums” telts celšana, “Frontes mākslas darbnīca” greznumlietu izgatavošana no kara laika materiāliem, “Redzi, dzirdi, uztver” sakaru līnija ar lauku telefoniem, “No čiekura līdz tējai” patvāra iekuršana un tējas vārīšana, “Burts un cipars – tas ir pipars” ziņojuma šifrēšana.

Pēc darbnīcām norisinājās vakarēšana, mielasts un rotaļas ar brīvmākslinieku Aleksandru Ļeoņenko, kā arī tikšanās ar Olaines novada Izglītības un kultūras nodaļas vadītāju Mārīti Zaubi un muzeja direktori Lieni Johansoni.

Tiekamies 5. septembrī Sporta un atpūtas parkā “BMX Mārupe”, kur apgūsim 21.gs. prasmes! Dalība pasākumos ir bez maksas. Iepriekšējā pieteikšanās obligāta. Dalībnieku skaits ierobežots.

PIETEIKUMA anketa 5.septembra pasākumam ŠEIT.

Pasākumā tiks ielaistas personas, uzrādot personu apliecinošu dokumentu un sadarbspējīgu pārslimošanas, vakcinācijas un testēšanas sertifikātu, kā arī šīs personas pavadošie bērni, kas jaunāki par 12 gadiem, bez sertifikātiem.

Pasākums tiks fotografēts, un fotogrāfijas var tikt publicētas biedrības “Pierīgas partnerība” un “Jaunolaines attīstībai” sociālajos tīklos un mājas lapā.

Projekts „Par prasmīgām ģimenēm” ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekta līgums Nr. 2021.LV/ĢDP/136/17.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.