EXIT RĪGA ceļo uz Nēģu dienu Pāvilostā

EXIT RĪGA ceļo uz Nēģu dienu Pāvilostā

Vai zini, kas ir nēģis un kāpēc tas ir iecienīta delikatese ne tikai latviešu, bet arī citu valstu virtuvē? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem EXIT RĪGA dosies noskaidrot uz piejūras pilsētu Kurzemē – uz Pāvilostu.

23.oktobrī, Pāvilosta uzņems visus nēģu cienītājus, un par godu šim saldūdeņu iemītniekam rīko īpašu svētku dienu, kuras programmā būs nēģu gatavošanas meistarklases, zupas vārīšana, muzikāli pārsteigumi apmeklētājiem. Paralēli garšas baudījumam, interesentiem būs iespēja uzzināt jau zinātnisku informāciju par nēģiem, iepazīties ar speciāli veltītu ekspozīciju, un pat virtuāli iejusties nēģu zvejnieka lomā.

Pa vidu Nēģu dienas izpriecām būsim arī mēs – EXIT RĪGA mobilais TIC, kas  iepazīstinās pasākuma apmeklētājus ar tūrisma reģiona, kas apvieno Ķekavas, Mārupes, Salaspils, Ogres, Olaines un Ropažu novadus, izklaides un atpūtas piedāvājumu. Maršruti, bukleti, atjautības uzdevumi un viktorīna par Pierīgu – to visu var gaidīt no EXIT RĪGA mobilā tūrisma informācijas centra viesošanās Pāvilostā.

Jau iepriekš ziņots, ka EXIT RĪGA pārstāvji ir sastopami dažādos pasākumos jo pavisam kopumā ir plānotas vairāk kā 30 Mobilā TIC aktivitātes, kas norisināsies līdz pat gada beigām. Šī ir viena no LEADER projekta „Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums” aktivitātēm.

Vairāk informācijas par Nēģu dienu meklē – www.visitpavilosta.lv

Vairāk informācijas:
t.29526209, info@exitriga.lv

EXIT RĪGA ir tūrisma reģiona zīmols, kas apvieno tuvējos Pierīgas novadus, piedāvājot plašas tūrisma un izklaides iespējas vien 50 kilometru rādiusā ap galvaspilsētu. Projektu īsteno 6 partnerības un 14 novadu pašvaldības ar mērķi kopīgi aicināt vietējos un ārvalstu  ceļotājus apmeklēt galvaspilsētas tuvumā esošos tūrisma objektus.

Projekts “Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums” (19-00-A019.332.000005) tiek īstenots Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība”.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.