Atskats par tikšanos ar rezidentiem.

Atskats par tikšanos ar rezidentiem.

  Ceturtdien 22.jūlijā notika zoom tikšanās ar koprades telpas “Dzīvoklis”rezidentiem. Jūnijā koprades telpa bija slēgta un izmantoja vasaras atpūtu un šī bija atkalsatikšanās pēc pauzes.

Šoreiz iepazināmies ar divām jaunām rezidentēm Ingu Ašmani un Sandru Galiņu. Abas ir enerģiskas sievietes kurām rūp sabiedrības labsajūta un veselība. 

Inga pārstāv biedrību “Cerību Gaismiņa” un “Gadalaiki”. Mums bija iespēja doties virtuālā ekskursijā par “Cerības Gaismiņas” telpām.
Pakalpojumu klāsts ir ļoti plašs gan bērniem, gan vecākiem. Fizioterapija, masāža, logopēds, mūzikas terapija, montesori u.c.
Otra rezidente Sandra Galiņa ir emocionālās labsajūtas radītāja.
  Viņa vada nodarbības gan grupām gan individuāli. Viņas līdzšinējā dzīves pieredze ir bijusi saistīta ar vidi, mežu un dabu. No darba valsts iestādē viņa vairāku gadu garumā ir nonākusi līdz savam pakalpojumam. Sandra ir bagāta ar savu pieredzi un dažādām garīgām praksēm un metodēm, lai dalītos un ļautu citiem piedzīvot savu personisko emocionālo labsajūtu.
Novēlam Sandrai daudz veiksmīgus projektus.
Paldies visiem, kas pieslēdzās zoom un piedalījās ar interesi un atvērtu prātu.
Uz tikšanos nākamajos pasākumos!

Ar labām domām,

kopienas veidotāja
Ilze Ušacka- Priekule
tel: +371 22720352, +371 26454119
projekts KOPA / "Kopienu pārdomāta attīstība"
Koprades telpa "Dzīvoklis"

 

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.