Aicinām novada amatniekus un mājražotājus atsaukties dalībai izsolē Islandē!

Aicinām novada amatniekus un mājražotājus atsaukties dalībai izsolē Islandē!

Biedrība "Pierīgas partnerība" 24.novembrī pl.16 “Specialistarnir” atbalstam tirdzniecības centrā Eiðistorg Reikjavīkas piepilsētā Seltjarnarnes organizē labdarības izsoli "Latvijas amatnieku un mājražotāju labumu parāde" ar mērķi veicināt sadarbību ar Islandi. Tā būs iespēja parādīt mūsu ražojumus un darinājumus, lai, reklamējot un ieinteresējot par tiem Islandes iedzīvotājus, motivētu arī līdzdarboties, īstenojot sociālo mērķi - sniegt ziedojumus "Specialistum" - labdarības organizācijai, kas strādā ar cilvēkiem ar autisma spektra traucējumiem, radot viņiem Ziemassvētku sajūtu.

Tādēļ ikvienu mūsu amatnieku vai mājražotāju aicinām līdz 21.novembrim sniegt savu darbu šī mērķa sasniegšanai, nododot to biedrības "Pierīgas partnerība" administratīvajai vadītājai Maijai (maija@pierigaspartneriba.lv/ tel.28644888).

Aicinām piedāvāt tāds ražojumus, kas ir kompakti un ar svaru ne vairāk kā 1 kg.

Aktivitāte notiek divpuspējās inciciatīvas projektā "Kopā stiprāki un zinošāki" (projekta nr. AIF/2023/BI/22) finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.