22. aprīlī LEADER īstenotājam "MIGLA" alus darītava atklāšanas svētki!

22. aprīlī LEADER īstenotājam "MIGLA" alus darītava atklāšanas svētki!

Ar LEADER programmas atbalstu izveidota mazā alus darītava "Migla" Olaines novada “Uzvaras līdumā”. Projekta nr. 20-04-AL04-A019.2103-000003.

MAZĀ ALUS DARĪTAVA ''MIGLA'' PĒC ROSĪGA GADA SAGATAVOŠANĀS DARBIEM VĒRUSI SAVAS DURVIS UN AR LIELĀKO PRIEKU AICINĀTU JŪS IEPAZĪT MŪSU MAZĀ BRŪŽA STĀSTU UN BRŪVĒJUMUS!

Kad? 22. aprīlī, plkst. 14:00.

Kur? Olaines nov., "Uzvaras Līdums", "Annas"

Uz pasākumu iepriekšēja pieteikšanās: Elīna, 26109816 vai alusmigla@gmail.com

Kā paši projekta īstenotāji saka: “No miglā tīta sapņa par mazo alus darītavu līdz mazam brūzim sava lauka vidū! Kāpēc MIGLA? Jo viss miglā tīts – gan brūzis spirdzinošos rītos, gan dūmakainos vakaros, gan sajūtas pēc pāris alus glāzēm. Alum un miglai ir arī pāris kopīgas īpašības. Abu galvenā sastāvdaļa ir ūdens, kā arī abi pastāv jau kopš seniem laikiem – tur, kur ezītis gāja miglā, un zaķītis kurināja pirtiņu, tur pat aiz kalna arī seskis darīja alutiņu, tādēļ abi elementi vienmēr gājuši roku rokā. Turpinot apspēlēt tradicionālas garšas, alus darītava MIGLA tās turpinās mūsdienīgās interpretācijās, bez pārdrošiem eksperimentiem un ekscentriskām kombinācijām, ar sirdi, mīlestību un pārbaudītām vērtībām!” Projekta laikā iegādātas: alus brūvēšanas aparāts maziem apjomiem līdz 250 litriem, 3 fermenteri, dzesēšanas aparāts, vadības panelis, pudeļošanas aparāts."

Projekta laikā iegādātas: alus brūvēšanas aparāts maziem apjomiem līdz 250 litriem, 3 fermenteri, dzesēšanas aparāts, vadības panelis, pudeļošanas aparāts.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.