Noslēgusies LLKC apmācību programma "Laukiem Būt!"

Noslēgusies LLKC apmācību programma "Laukiem Būt!"

Ceturtdien noslēdzām jauno uzņēmēju apmācību programmu „Laukiem Būt!”, kas tika organizēta sadarbībā ar „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Pierīgas konsultāciju biroju. Apmācību laikā dalībnieki soli pa solim gāja cauri projektu plāna rakstīšanas posmiem, to skaitā, iedziļinoties finanšu plūsmā un aptverot visas nepieciešamās izmaksu pozīcijas, ar ko saskarties biznesa realizācijā. Kopīgi mācījāmies par labāku sevis reklamēšanu un to, kas strādā un nestrādā mārketingā, kā arī guvām priekštatu un pamata atšķirības dažādiem uzņēmējdarbības veidiem un to attiecīgajām prasībām, secinot katram dalībniekam atbilstošāko.

 

Apmācību noslēgumā dalībnieki prezentēja savu ideju, kas lielai daļai bija pirmā saskare ar potenciālajiem klientiem. Savukārt tie, sniedza atgriezenisko saiti idejas tālākai attīstībai. Mācību rezultātā dalībnieki ieguva apliecinājumu, ar ko startēt tālāk „Laukiem Būt!” konkursā un pretendēt uz finansiālo atbalstu sava biznesa izstrādē.

Dienas pirmajā pusē ciemojāmies Olaines novada senioru biedrība "Liepas" telpās, kur aprunājāmies par īstenotajiem projektiem, to virzību no idejas līmeņa līdz reālam iznākumam – kādi ir šķēršļi un kādas ir iespējas, īstenojot dažādus projektus, to skaitā LEADER. Dienas otrā puse bija ilgi gaidītais noslēgums – dalībnieku prezentācijas. Tās aizvadījām pie mūsu lieliskajām meitenēm no Smalkais muslis, kas ir iepriekšējā konkursa „Laukiem Būt” dalībnieces. Smalkais muslis Ilze caur degustācijām un pieredzes stāsties iedrošināja dalībniekus mēģināt un izmantot katru iespēju - jo īpaši lauku teritorijās tādu ir gana daudz, lai uzdrīkstētos sevi izaicināt radīt ko jaunu un savu.

 

Patiess prieks un lepnums par dalībniekiem, kas uzdrīkstējās pieteikties un apņēmās piedalīties mācībās līdz galam! Sagaidām tālākos panākumus, cerot drīz dzirdēt par īstenotajām idejām, lai janvārī kopīgi piepildītu, radītu un strādātu koprades "Dzīvokļa" tepās.

 

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.