Īstenots projekts: ''Tikšanās vieta mīlošām sirdīm''

Īstenots projekts: ''Tikšanās vieta mīlošām sirdīm''

Projekta īstenotājs: SIA LĀČI

Projekta nosaukums: Tikšanās vieta mīlošām sirdīm

Projekta numurs: 17-04-AL04-A019.2205-000001

Publiskais finansējums: 12908.51 EUR (kopējā summa: 14342.79EUR)

Īstenošanas vieta: Benūžu Skauģi, Babītes pag., Babītes nov., p.n. Piņķi, LV-2107

Projekta mērķis: Palielināt Lāču apkārtnes, kā arī Pierīgas teritorijas vietas potenciālu, izveidojot īpašu vietu jaunlaulātajiem- romantisku tiltiņu.Papildus izveidojot margas gar dīķa malu un laimes pakavs kalna galā, pie kura varēs pieslēgt savus mīlestības apliecinājumus- atslēdziņas.

Projekta uzdevums ir pēc iespējas vairāk piesaistīt klientus atpūsties,apmeklējot jauko Lāču atpūtas vietu ar skaisto kalnu, ūdenskritumu un tiltiņu,kā arī atgriezties pie savām atslēdziņām kāzu jubilejās, kā arī citos svētkos kopā ar ģimenēm, draugiem un bērniem,lai atcerētos jaukos kāzu brīžus.

Projekts guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Pierīgas partnerība” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 3. kārtā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.