Izvērtēta 1. kārtas projektu atbilstība stratēģijai

Izvērtēta 1. kārtas projektu atbilstība stratēģijai

Biedrība „Pierīgas partnerība” apkopojusi 1. projektu iesniegšanas kārtas rezultātus. Iesniegtos 38 projektus izvērtēja visu trīs novadu uzņēmējdarbības, pašvaldības un nevalstiskā sektora pārstāvji un secināja, ka tikai 19 projekti atbilst vietējās attīstības stratēģijai un pasākuma nosacījumiem. Tie attiecīgi tika nodoti Lauku atbalsta dienestam, kas pieņem gala lēmumu par publiskā finansējuma piešķiršanu. 1. kārtā neapgūtais finansējums tiks novirzīts 2. kārtai.
Kādi ir projektu neatbilstības iemesli? Neaizpildītas iesnieguma veidlapas, neatbilstība pasākuma nosacījumiem un stratēģijai, komerciāla rakstura projekti iesniegti kā sabiedriskā labuma.
Lai izvairītos no kļūdām un uzlabotu projektu kvalitāti, partnerība aicina potenciālos projektu iesniedzējus jau tagad apdomāt un pilnveidot projekta ideju pirms nākamās iesniegšanas kārtas rudenī, un nākt uz konsultācijām, kas turpmāk organizēti norisināsies ne tikai biedrības birojā Jaunmārupē, bet arī Olainē un Babītē. Konsultācijas ir pieejamas bezmaksas.
Ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju, projektu iesniegšanas noteikumiem un visām aktualitātēm aicinām iepazīties mājaslapā www.pierigaspartneriba.lv, sekojot sociālajos portālos un zvanot administratīvajai vadītājai Alīnai Lukjancevai 28 644 888.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.