Piedalāmies Latvijas Lauku foruma apmācībās par LEADER programmu

Piedalāmies Latvijas Lauku foruma apmācībās par LEADER programmu

17. un 18.janvārī viesu namā „Mauriņi” Allažu pagastā, Siguldas novadā notika biedrības „Latvijas Lauku forums” rīkotās apmācības vietējām rīcības grupām par LEADER programmas administrēšanu. Biedrību „Pierīgas partnerība” pārstāvēja administratīvā vadītāja Alīna Lukjanceva.

Pasākumā piedalījās arī Lauku atbalsta dienesta un Zemkopības ministrijas pārstāvji, kuri stāstīja par plānotajiem grozījumiem Pasākuma administrēšanas nosacījumos un topošajiem sadarbības projektu nosacījumiem.

Izmantojot dažādas neformālās izglītības metodes pasākuma dalībnieki varēja gan no kolēģiem, gan no lektoriem uzzināt, kā labāk veikt organizācijas vadību, apzināt partnerības iespējas un papildu finansējuma avotus, kā arī kopā ģenerēt idejas sadarbības projektiem. Pasākuma mērķis bija stiprināt VRG un veicināt LEADER pieeju.

Pasākuma laikā tika sveiktas partnerības, kurām šogad ir 10 gadu jubileja. Biedrība "Pierīgas partnerība" ir jaunākā Latvijas vietējo rīcības grupu pulkā (7 gadi). Tika pasniegti Zemkopības ministrijas, Lauku atbalsta dienesta, SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra” un biedrības „Latvijas lauku forums” atzinības raksti. "Pierīgas partnerība" saņēma atzīnību par pašaizliedzīgu darbu VRG tīklā un jaunām metodēm teritorijas aktivizēšanā. Arī turpmāk domāsim radoši, kā attīstīt Mārupes, Babītes un Olaines novadu teritorijas, iesaistot vietējos iedzīvotājus.

Apmācību programma

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.