LEADER pasākumi Eiropas līmenī 21. un 22. februārī

LEADER pasākumi Eiropas līmenī 21. un 22. februārī

21. februārī Briselē notika LEADER apakšgrupas tikšanās par LEADER programmu un tās ieviešanu. Tikšanās reizē piedalās vietējās rīcības grupu, Valsts lauku tīkla un ministrijas pārstāvji no katras dalībvalsts. Latvijas vietējās rīcības grupas pārstāvēja biedrības "Pierīgas partnerība" administratīvā vadītāja un Latvijas lauku foruma padomes locekle A.Lukjanceva.
Pasākumā tika sniegta informācija par CORK 2.0 deklarāciju, kurā nozīmīgā loma lauku attīstībā ir piešķirta vietējām partnerībām, t.i. LEADER pieejai. Dalībnieki norādīja, ka lauku tīklam, t.sk., partnerībām, ir nozīmīga loma, atbalstot vietējos iedzīvotājus labāku rezultātu sasniegšanā, un ir svarīga pieredzes apmaiņa, lai veicinātu efektīvākus un inovatīvus risinājumus īstenošanā.
Vairāk informācijas un prezentācijas šeit.
 
22. februārī Eiropas Valsts lauku tīkls rīkoja semināru, kura mērķis bija diskutēt, kā stiprināt LEADER pieeju, lai nodrošinātu vairāk inovatīvu risinājumu attīstībai vietējā, nacionālā un Eiropas līmenī. Vietējās rīcības grupām būtu nepieciešams paplašināt savu darbības jomu, veicinot sadarbību ar citiem dalībniekiem, kas attīsta inovācijas.
Drīz "Pierīgas partnerība" sadarbībā ar Jūrmalas reģionālo biznesa inkubatoru rīkos pasākumu, kas būs veltīts šai tēmai. Sekojiet jaunumiem!
Vairāk informācijas un prezentācijas šeit.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.