Seminārs "Ieskats LEADER projekta veidlapas aizpildīšanā"

Seminārs "Ieskats LEADER projekta veidlapas aizpildīšanā"

2.februārī plkst.14.00 aicinām piedalīties tiešsaistes seminārā "Ieskats LEADER projekta veidlapas aizpildīšanā", kur soli pa solim izskatīsim Lauku atbalsta dienesta elektroniskajā pieteikšanās sistēmā eps.lad.gov.lv aizpildāmo veidlapu un pavaddokumentus.

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Piedalīties aicināts ikviens interesents, kuram ir vēlme īstenot uzņēmējdarbības ideju Mārupes vai Olaines novadā.

Zoom pieejas links: https://us06web.zoom.us/j/83196606892

Ar informāciju par izsludināto LEADER projektu konkursa 15.kārtu var iepazīties ŠEIT.

19. janvārī norisinājās LEADER projektu Info diena tiešsaistē, kuras laikā informējām par LEADER projektu konkursa 15. kārtu un iespējām attīstīt savu uzņēmējdarbības ideju ar LEADER finansējuma atbalstu. Ieraksts pieejams mūsu Youtube kanālā: https://ej.uz/LEADERinfo_diena
Sniedzam iespēju pieteikties uz tiešsaistes vai klātienes konsultāciju, ar mērķi palīdzēt saprast projekta idejas atbilstību un palīdzēt aizpildīt projekta pieteikuma veidlapas. Piesakies šeit platformā Calendly: https://ej.uz/15karta_konsult

Neatliec projekta gatavošanu uz pēdējo brīdi!

Papildu informācija:
Maija Bebre (administratīvā vadītāja)
Tālruņa nr. +371 28644888
E-pasts: info@pierigaspartneriba.lv

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.