Svinīgais Mr.Cone atklāšanas pasākums

Svinīgais Mr.Cone atklāšanas pasākums

2018. gada 6.martā notika Mr.Cone atklāšanas pasākums par godu veiksmīgai LEADER projekta “Priežu čiekuru produktu virzība tirgū un uzņēmuma atīstība” īstenošanai.

Projekts “Priežu čiekuru produktu virzība tirgū un uzņēmuma atīstība” tika īstenots ar mērķi palielināt atpazīstamību un ražošanas jaudu. Projektā tika iegādāts lielas ietilpības katls čiekuru pagatavošanai, etiķešu līmēšanas iekārta, iekārta sukāžu pagatavošanai. Projekta ietvaros tika izveidots uzņēmuma zīmols un mājas lapa. Tika palielināta produkta atpazīstamība interneta tīmeklī, plašāka produkta pieejamība veikalos. Projektu īstenoja Inese Olštrema ražošanas uzņēmumā mājas apstākļos.

Svinīgajā atklāšanas pasākumā piedalījās pārstāvji no Olaines pilsētas domes, biedrības "Pierīgas partnerība" un arī no Latvijas Mājražotāju un mazo ražotāju informācijas un atbalsta biedrības.

Pasākuma laikā bija iespēja iepazīties ar jauno produktu „Priežu zapte”, kā arī jau esošo produktu degustācija un viktorīnas veidā viesiem bija iespēja uzzināt vairākus interesantus faktus par Latvijas priedēm.

Vairāk par Mr.Cone un tā produktiem meklē šeit.

 

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.